Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréninkové prostory

Goto down 
+7
Sadatake Arakida
YamamotoKaruzo
Usagi-chan
Raiden
Krumla
DarkLezdgar
Riko
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyUt október 01, 2013 8:56 pm

First topic message reminder :

Tohle místo se dělí hned na několik dalších míst.Prakticky je odlišuje jen jiné prostředí a celkový vzhled. Najdou se tu skvělé podmínky pro trénování různých elementárních technik,nebo jen těžký trénink ve skutečně obtížném terénu.
 Tréninkové prostory - Stránka 4 Third_Training_Ground
Tréninkové prostory - Stránka 4 GHeavyHoleAnime
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz

AutorSpráva
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyPo december 16, 2013 10:55 pm

Jun`ichi Nemuro
Kráčal som na priamo k nemu keď vystrelil ten svoj raiton skočil som do jednej z dier ktorá bola blízko mňa našťastie môj výbuch vytvoril kúdoľ dymu ktorý ma kryl a ja som vyskočil späť na moju predošlú pozíciu a rozbehol som sa ešte kým tam bol dym priamo k nemu z po stranách som rozhodil výbušné lístky ktoré začali vybuchovať a v tom momente som zatiahol a moja Kosa a vychádzkova palička sa zdvihli zo zeme a leteli od zozadu priamo na neho no výbuchy som použil na vytvorenie ešte viac dymu a prachu a taktiež hluku aby ich nemohol počuť pri čom som sám vyskočil len kúsok od neho a zaútočil som mojou katanou priamo na jeho krk samozrejme katanu som mal otočenú tupou stranou nechcel som ho zabiť v momente keď som sa pred ním zjavil ja bola moja kosa presne za ním otvorená a rotujúca ako ventilátor.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tréninkové prostory - Stránka 4 Left_bar_bleue0/200Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/200)

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyPo december 16, 2013 11:14 pm

Yachiru Kayoko

Tento súboj bol vyrovnaný. Všetko sa dialo strašne rýchlo, útok za útokom, obrana za obranou. Každý mal svoju stratégiu ktorú sa snažil dotiahnuť do konca kde sa nachádzala výhra. Yachirou útok mu síce na chvíľku pomohol, no už tu bol opäť Jun z ďalším plánom ktorý musel Yachiru prekonať. Výbuchy pokrývali skoro celé cvičisko a hluk bol obrovský. Yachiru sa snažil sústrediť najviac ako mu to išlo, no niekedy to bolo vážne veľmi nepríjemné. Hľadel pred seba a rozmýšľal ako sa vyhne Junovmu útoku z predu pričom si neuvedomil že aj zo zadu na neho môže niečo vybehnúť. Rozhodol sa vytiahnuť svoju katanu. Keď ju vytiahol, uvidel v jej lesknúcej čepeli odraz Junovej kosy ktorá sa na neho rútila zo zadu a okamžite sa snažil zareagovať. Meč ktorým útočil Jun vykril tým svojím pričom si okamžite čupol a vystrel nohu v okamihu keď bola kosa kúsok nad jeho telo. To že kopol do kosy spôsobilo že sa pretočila ostrou stranou na opačný smer a teda ten náraz na Yachirove telo mu nespôsobil žiadne vážne zranenia. Maximálne tak modrinu. Yachiru okamžite odskočil do bezpečia a chytil sa za hruď kde sa mu ošuchla Junova kosa. "Toto bolo vážne skvelé." Usmial sa. "Klobúk dolu pred tvojimi schopnosťami." Podotkol Yachiru. "Teraz som na rade ja." Povedal zlovestným hlasom ako keby mal pripravený nejaký šialený plán. Utrel si pot ktorý mu stekal po tvári a usmial sa. Vložil svoju katanu späť do púzdra a popraskal si krk. V tom sa bleskurýchlo rozbehol na Juna a začal okolo neho krúžiť. V tej chvíli začal do stredu kde sa nachádzal Jun veľmi  rýchlo hádzať kunaie a shurikeny. Pri jeho rýchlosti sa okolo Juna výril prach. Takže Yachiru skoro vôbec nebol vidieť. Opäť hodil pár shurikenov, no na týchto už bolo nilónové vlákno ktoré malo Juna spútať. Bolo veľmi tenké a takmer neviditeľné, no aj tak nesmierne pevné.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyUt december 17, 2013 7:09 am

Yamamoto Karuzo / Yukidori

 Na chvíľu som si dal oddych. Táto technika bola celkom zložitá. Ale aspoň som už nezvracal. Išiel som sa pozrieť za svojimi kamatátmi, ak sa im darí. V okamihu ako som videl samý výbuch a dym som si povedal, že na to idú celkom zostra. Sadol som si na tréningovú figurínu, ktorá tam stála a začal som hľadať svoj batoh. Až potom ma napadlo, že som ho nechal pri nich. Asi z neh už nič nezostalo. Nevadí. Vybral som z vrecka sáčok popkornu, otvoril som ho a začal som jesť. Občas som ponúkol aj Yukidoriho. Pozerali sme na tých dvoch, ako sa bijú.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyUt december 17, 2013 7:22 pm

Jun`ichi Nemuro
Sledoval som ako vykryl tú kosu a len som sa usmieval. Keď začal okolo mňa krúžiť vedel som že niečo plánuje no v tom momente začali lietať kunaie ja som zabodol katanu špičkou do zeme a pretiahol som cez ňu ocelové lanko cez jej rukoväť ako tak kunaie vrhal začal som skladať pečate pričom ma kunaie triafali takmer po celom tele až som zmizol pod zemou v tedy som ucítil že niečo zachytilo moju katanu nakoľko sa lanko zatriaslo ja som vyskočil zo zeme pár metrov od neho von z toho kruhu teda za ním pozrel som sa na seba mal som kunaie na veaľa miestach vrátane hrude krku dokonca aj na mieste kde je srdce . Vedel som že musím niečo urobiť lebo Zoki to už dlho nevydrží a až by sa boja ujal on nešlo by už len o tréning pritiahol som si svoju kosu a poslal ju z jednej strany toho rotujúceho kruhu aby tam vytvorila niečo ako slučku okolo neho ktorá sa mohla kedykoľvek stiahnúť a vtedy som silne trhol aj oceľovým lankom ktoré som vytrhol zo zeme tento tunel som urobil tesne pod povrchom aby som lanko s katanou mohol dostať von v tom sa katana zdvihla a na moje prekvapenie na nej viselo mnoho shurikenov čo z nej robilo ešte nebezpečnejšiu zbraň Yare Yare Yare si naozaj dosť dobrý ak by som nemal únikovu cestu už by som bol tvoj . Trhol som kosou takže sa slučka prudko stiahla a Katanou som vystrelil proti jej stredu.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tréninkové prostory - Stránka 4 Left_bar_bleue0/200Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/200)

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyUt december 17, 2013 9:17 pm

Yachiru Kayoko

Krúžil okolo neho a neustále hádzal svoje kunaie. Po chvíli prestal, malý moment sa šmýkal po zemi. Bol predsa vo veľkej rýchlosti, takže to bolo pravdepodobné. Šmýkal sa presne na opačnú stranu od Jun aby mu náhodou nevbehol do útoku. Zapichol do zeme jeden zo svojich kuniov aby skôr zastavil a pozrel sa na Juna ktorý bol dávno mimo kruhu ktorý Yachiru vytvoril svojím behom. Jeho pohľad spozornel a po tvári mu stiekla kvapka potu. Po chvíli sa usmial a postavil sa na svoje nohy. "Ja som to vedel. Vedel som že si Jashinista." Zasmial sa a očami si prebehol všetky jeho kunaie zapichnuté v Junovom tele. Vtedy si to všimol. Okolo jeho tela bolo nilónové vlákno z Junovej kosy a na neho priamo letela jeho katana. Yachiru musel niečo veľmi rýchlo spraviť, pretože inak by to nemuselo dopadnúť najlepšie. Yachiru len prehltol a následne sa usmial. Odrazil sa a zmizol ešte skôr ako sa lano úplne stiahlo. Objavil sa vedľa Juna a jednou rukou ho chytil za rameno. "Baf.." Povedal keď ho chytil. V druhej ruke držal svoju katanu, ktorú mu okamžite priložil zo zadu ku krku. Bol to risk ísť ku nemu tak blízko, no bol to predsa len priateľský zápas a niečo také si teraz mohol dovoliť.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyUt december 17, 2013 10:17 pm

Yamamoto Karuzo / Yukidori

 Zápas bol naozaj napínavý. Ich sily bol vyrovnané. S Yukidorim sme sa vsádzali, kto vyhrá. Ja som stavil na Yachiruho, Yukidori na Jun'ichiho. Akosi som mu veril. Potom začali všade lietať kunaie. Tie, ktoré prišli dostatočne blízko ku mne som jednoducho odrazil svojim. Popkorn sa mi minul, takže som vytiahol chipsy. Viem, že by som sa nemal takto prejedať, ale ked je človek takto napätý, musí niečo jesť. A môj obed ležal niekde pri kopcoch. Okrem chipsov som už nemal nič. Všetko bolo v batohu, ktorý som si nechal pri nich.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyŠt december 19, 2013 7:57 pm


Dlouhou dobu se nedělo nic, co by stálo za delší zmínku nebo dlouhosáhlé popisování. Čas si běžel svým obvyklým tempem naprosto nepozorován. Ostatně jako vždycky. Na cvičišti byl relativní klid a pohoda. Jenom občas ptýci něco zaspívali nebo se z lesa ozval nějaký zvuk, který připomínal že v tomto lese také žijí nějací tvorové. Kdo ví, jaké druhy tvorů tam žijí. Ano, lidé mluvili o tom co tam venku potkali ale bylo jenom na ostatních lidech, jestli tomu chtějí věřit, nebo to budou považovat jenom za drby, které si lidi vymýšlí aby se stali zajímavějšími.
Najednou se přes celý prostor prohnal slabý, zato však studený, proud větru. Jako kdyby to byla předzvěst něčeho, co se mělo stát. Nebo to mohl být jenom pocit, který tento vzduch vyvolával v lidech. Nikdo nic nemohl cítit, avšak v té zalesněné části cvičiště, kráčela osoba. Dlouhé rukávy znemožňovali pohlédnout na dlaně. Pokrývka hlavy zakrývala tmavé vlasy. Muž kráčel pomalu dál, s dost zamyšleným výrazem. Nešel nijak rychle. Ale už z dálky slyšel nějaký hluk. Ani trochu se mu to nelíbilo ale nyní nebyl ten vhodný okamžik aby zuřil. Uvědomoval si moc dobře k jakému místu se to přibližuje a tak bylo docela  normální a hlavně logické, že něco slyšel. Cvičiště. Ano to místo kde by měli trénovat. Kdo ví, jací snaživci to jsou. Prolétlo mu hlavou stejně rychle, jako se prohnal krajem studený proud vzduchu. Musel se pro sebe, alespoň na malou chvíli, pousmát. Nebylo moc mladých lidí, co by dobrovolně trávilo svůj čas k tomu, aby se zlepšovali. Snad to bylo to, co jej dovedlo potěšit natolik, že přehlédl ten malý fakt. Hluk. Uvidíme, co umí. Hlesl si podvědomně a mířil stále dál a dál. Když se konečně zastavil, hleděl na skupinku mezi stromy. Bylo by bláhové, myslet si že by ho zde mohli zahlédnout. Nebyl na něj zrovna nejlepší výhled, když tam tak stál, opřený o strom, podpírajíc se jednou nohou.
Jeho oči vyděly dost na to, aby si o nich udělal svůj obrázek. Trochu jej ale překvapilo že to byli vlastně členové jeho týmu. Ti kluci, s kterými mluvil na Akademii. Možná to s nimi nebude tak marné, jak jsem si myslel. Možná bych to měl celé přehodnotit. Nebo je to jenom erupce na slunci a oni si chtěli něco dokazovat mezi sebou. Chmmm, chmmmm, kdo ví jak to skutečně je. Projelo mu hlavou. Co to jen bylo v těch papírech? Najednou si nemohl vzpomenout. Běžně na takové věci nezapomínal ale nyní si skutečně nemohl vzpomenout co to tam bylo. Polohlasně si povzdychl a vyšel z poza stromů přímo mezi ně." Jak že tu jste dlouho?" Optal se klidně, jako kdyby jej tento fakt ani nezajímal. Rozhodně se uklidnil od chvíle, kdy jej mohli vidět naposledy. Rozhodně si už ujasnil, pro co je nutné zuřit a pro co ne. Otázkou bylo, co tu vlastně dělá.

PS: Ano, jedná se o vašeho senseie. sepsala jsem malé info o něm a dodala obrázek. Takže ho tu máte pro představu.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tréninkové prostory - Stránka 4 Left_bar_bleue0/200Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/200)

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyUt december 24, 2013 2:41 pm

// Rozprával som sa so Sadem a kedže je dlhodobo mimo, povolil nám ho preskočiť..

Yachiru Kayoko

Chvíľu stál za Junom a držal mu meč pri hrdle očakávajúc nejaký protiútok. No on sa ani nepohol. Yachiru po malej chvíli svoj meč zložil a pristúpil ku Junovi z predu. "Si vynikajúci bojovník, tvoje schopnosti sú už dávno na inej hodnosti ako Genin. Myslím, že si budeme veľmi dobre rozumieť. Vitaj v našom týme." Povedal mu z úsmevom na tvári a potlapkal ho po ramene. Otočil sa na Yamamota a pozdvihol ruku na znak toho že už je po všetkom a môže prísť za nami. V tom započul akýsi šuchot, veľmi rýchlo pootočil hlavu na smer odkiaľ išiel šuchot a uvidel tam ich senseia. "Tak konečne ste tu, sensei." Povedal veľmi milým hlasom a z menším náznakom radosti v očiach. Počúval pozorne čo sensei začal vravieť a potom iba rýchlo odpovedal. "Dosť dlho nato, aby sme si stihli dať menší tréning. Však Jun." Zasmial sa. Kedže tu sensei nebol od začiatku mohol si myslieť že ten ich súboj bol niečo ako dokazovanie si svojej sily. No bolo to presne naopak, Yachiru a Jun sa skôr snažili poznať sa bližšie počas spoločného tréningu. Prehrabol si rukou svoje vlasy a čakal čo povedia ostatný.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyUt december 24, 2013 4:23 pm

Yamamoto Karuzo / Yukidori


 Videl som, že je zápas na konci a usmial som sa na Yukidoriho. Tomu sa otočil ciferník a dal mi na ruku dve zlaté mince. Mrkol som na neho jedným okom. Podišiel som k Yachiruovi a Jun'ichimu. Chvíľu nato som pocítil známu chakru. "Aj som čakal, že príde..." nepozrel som sa tým smerom, len som zavrel oči a usmial sa. Nemalo to nejaký výsmešný zmysel, len som si uvedomil, kadiaľ prichádza a do čoho pravdepodobne stúpil. Sensei prišiel k nám, niečo sa nás spýtal. Yachiru mu už odpovedal, takže som sa nemusel akosi trápiť s odpoveďou. Pozrel som sa na senseia, presnejšie na jeho sandále. Keď som uvidel kúsok menmy na nej, tak som si pomyslel, že som predpokladal správne. Našťastie sa mi podarilo udržať smiech. Chcelo sa mi smiať dokonca aj keď som si uvedomil, že som ho videl na svojej misii v Sune pred rokom. Ale ako som povedal, už je to jedno. "Aj vy ste si prišli zatrénovať, sensei? Alebo len oddych?" Yukidori som ešte stále ticho.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyUt december 24, 2013 5:42 pm






Sensei se trochu trpce pousmál. Kdo ví, co se tomuto muži prohanlo hlavou, že se na jeho obličeji objevil zrovna tento výraz. I když pravdou bylo, že neměl dlouhého trvání a byl tam jenom pár chabých vteřin. "Tak trénink ano?" Pronesl s jistým druhem zamyšlení. Pěkný to trénink. Jsou temperamentní, to se musí uznat. na druhou stranu....jsou až příliš hyperaktivní. Alespoň ti dva. Projelo mu hlavou. Jeho oči se maličko, velice maličko, posunuly směrem k Yamamotovi. Kde jsem jej jenom viděl? Konoha? Nebo snad v Sunagakure? Ach, kde jsou ty krásné časy. Kazekage-sama, kdyby jste se jenom tohoto dožil. Není to sice jako tam u nás ale nejspíš by se Vám tu líbilo. Projelo mu hlavou dodatečně.
"No, snad jenom...ozdravná procházka." odpověděl a pousmál se. Hned na to si trochu poupravil svoje rukávy, které byly skutečně dlouhé. Ostatně, tak jak to bývalo v sunagakure zvykem.
"Ne pro každého, je tak snadné se přispůsobit. V téhle vesnici." Dodal. Znělo to jako kdyby snad mluvil o sobě ale jeho výraz v obličeji, jako kdyby to naprosto vyvracel. Nezdálo se, aspoň ne od pohledu, že by mu místní klima a podmínky nějak vadily.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tréninkové prostory - Stránka 4 Left_bar_bleue0/200Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/200)

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyUt december 24, 2013 9:29 pm

Yachiru Kayoko

Pousmial sa a pozrel sa na senseia šialeným pohľadom. "Ano, tréning." Odvetil mu a popraskal si kosti na hánkach. Stál tam a počúval senseiov a Yamamotov rozhovor. Obzeral sa okolo seba, ako keby ho vôbec nezaujímalo čo sa tu deje a čo ostatný hovoria. Po chvíli sa opäť otočil na senseia. "Ak už ste dorozprávali, mal by som na vás jednu otázku a potom následne prosbu. Mali ste nejaký rázny dôvod nato aby ste nás sem zavolali? Pretože ak nie, chcel by som vás poprosiť o pomoc pri učení novej techniky. Raiton no Yoroi je technika ktorú mám namysli." Povedal s miernym úsmevom na tvári. Stál pri senseiovi a čakal čo mu nato povie. Bol by veľmi rád keby bol sensei ochotný mu s tým pomôcť. No aj keď nie, bol odhodlaný túto techniku pridať do svojho registra schopností.

Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptySt december 25, 2013 4:06 pm

Yamamoto Karuzo / Yukidori


 "Chápem..." relaxačná prechádzka je to najlepšie, čo si môže niekto, kto robí v kancli dopriať. Ísť na čerstvý vzduch, poprechádzať sa, nachádzať niečo nové, aj keď je pravda, že ľudia z púšte asi nie sú zvyknutí na zeleň a chladnejší vzduch. Usmial som sa späť. Pohľadom som skúmal senseiove rukávy. Možno boli trocha nepraktické, ale tie pečate na nich asi mali svoj význam. Neskôr sa ohlásil Yachiru so svojou technikou. Nebol som proti, práve naopak. Čím lepšie techniky budeme ako tím ovládať, tým budeme mať väčšiu pravdepodobnosť úspechu v misiách. "Tak... nechcem byť zaostalejší ako moji spoluhráči, takže idem trénovať ďalej. Zatiaľ dovidenia!" povedal som a išiel som trénovať ďalej.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyŠt december 26, 2013 10:10 pm




Sensei, který byl přítomen a u kterého se nezdálo, že by nějak uvažoval nad tím, co se to tu dělo, se na malou chvíli zadíval nad sebe, na oblohu. "Rázný důvod?" Zopakoval jako kdyby o tom celkově nějak přemýšlel. " Možná že ano, možná že ne. Moje důvody, jsou zatím moje. "Upozornil ještě dost zdvořile a koukl se na mladíka. "Chmmm, Raiton...." pronesl následně, při čemž se mu na obličeji objevili vrásky zamračení. "Tu techniku znám...." kývl nakonec hlavou a podíval se i na Yamamota. Ten se rozhodl trénovat  a proti tomuto rozhodnutí, které si mladík určil, nemohl říct ani jedno slovo."Snad bych mohl být nějak nápomocen." Kývnul hlavou i když se nezdálo, že by mu to nějak bylo po chuti.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tréninkové prostory - Stránka 4 Left_bar_bleue0/200Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/200)

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyPi december 27, 2013 1:07 pm

Yachiru Kayoko

Čakal na senseiovu odpoveď a dúfal že bude ochotný mu pomôcť. Technika ktorú si Yachiru vybral bola celkovo veľmi náročná, to by ani nebol problém, no trvalo by to pomerne dlhšie ako s pomocou. Bol krásny deň, no pomaličky sa krátil. Takže už toho času moc nebolo. "Tak? Čím mám začať?" Povedal Yachiru spokojne. Sensei súhlasil s tréningom, takže ho to potešilo. Po chvíli sa otočil na Yamamota ktorý sa rozhodol ísť trénovať po svojom. Yachiru len zdvihol ruku na pozdrav a usmial sa.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyPi december 27, 2013 9:09 pm

Yamamoto Karuzo / Yukidori

 Rozlúčil som sa na chvíľku so senseiom a s Yachiruom a šiel som znova do hôr na miesto, kde som predtým trénoval. Mal som pravdu. Sensei stúpil do kopy zvratkov, ktoré tam zostali po mojom prvom pokuse. Nevadí. Rozmýšľal som, čo by som mal ďalej robiť, keďže na pokračovanie potrebujem pokusného králika. Ale koho? Veď chalani trénovali a sensei pomáhal Yachiruovi. "Yukidori????" otočil som sa na svojho opereného kamaráta. "Nech ťa to ani nenapadne!!!" vyvaľoval oči, no ja som už mal v sebe dávku elixíru a skladal pečate. Yukidori vystrelil ako z dela. Táto technika zaberala pravdepdobne dosť veľkú plochu, pretože som ho zasiahol z miesta. Keď som sa išiel za nim pozrieť, tak skákal na nohách zo strany na stranu, hovoril nezmysly a dvíhal krídla. Úplne akoby bol ožratý alebo kyju mariu. Vstrekol som dávku protilátky Yukidorimu do tela. To som nepočítal, že hneď zaspí. Vzal som ho teda za najbližšiu skalu. Bolo to pomerne ťažké, keďže sa mu uvolnila pečať, ktorá redukovala jeho veľkosť. Znova bol veľký ako vyšší človek a ťažký jak hovado. Nechal som ho tam a šiel som trénovať ďalej. "Najrozumnejšie by bolo, keby som ho naučil túto techniku znášať." pomyslel som si.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyUt december 31, 2013 2:52 pm




Nějakou dobu neodpovídal. Jako kdyby uvažoval nad tím, co by mu mohl poradit. Možná to bylo jenom tím, že Raiton nebyl zrovna jeho nejoblíbenější element. Kdo ví z jakého důvodu tomu tak bylo. Nakonec se jenom zadíval na oblohu a povzdychl si. " Soustřeď se. Musíš docílit toho aby tvé tělo, chakra dovedla obalit. Ale to ty jistě víš." Pronesl a s těmito slovy se na něj znovu podíval. "Jdi na to pomalu. Když budeš spěchat, ničemu to nepomůže. Naopak. Budeš jenom oslabený a bude to bez efektu." upozornil a koutkem oka se koukl na Yamamota. "Pochopil?" Optal se nakonec a složil si svoje ruce na hrudníku. Jako kdyby čekal nějaký souhlas, nebo náznak toho, že nemá za žáky nějaké tupce.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tréninkové prostory - Stránka 4 Left_bar_bleue0/200Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/200)

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptySt január 01, 2014 2:37 pm

Yachiru Kayoko

Tréning sa konečne začal. Yachiru bol pripravený. Presne vedel čo má robiť, teda aspoň to tušil. No podrobnosti nepoznal. O tejto technike sa snažil informovať čo najviac ako to išlo. No nie všetko sa mu podarilo zistiť. Rozhodol sa teda požiadať o pomoc svojho nového senseia. Yachiru pozorne počúval, aj keď to zo začiatku tak nevyzeralo. No bolo to tak. Na slová jeho senseia sa iba pousmial a na jeho otázku len dal ruky ku sebe a opäť sa usmial. Začal sa sústrediť a hromadiť svoju chakru. Zavrel oči a tým zvýšil svoju sústredenosť na túto techniku. Yachiru bol vždy veľmi talentovaný a techniky mu nerobili problém. Jeho špeciálny tréning ktorým prešiel v jednotkách Washi sa mu teraz určite veľmi hodil. Prešli asi dve minúty a Yachirove ruky sa začali pomaličky obaľovať jemnou vrstvou chakry. No tá moc dlho nevydržala. Po malej chvíli sa rozletela na všetky strany. Na Yachirovej tvári sa na chvíľu objavil výraz prekvapenia. Táto technika bol veľmi obtiažna, no Yachiru sa nikdy nevzdáva keď idem za svojím cieľom. Ani sa nepozrel na senseia. Okamžite sa začal opäť sústrediť. Nenechal sa ničím vyrušovať.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyŠt január 02, 2014 12:53 pm





Sensei, který tu byl přítomen, to všechno jenom sledoval. Jakmile se mu provotní pokus nepovedl, na jeho tváři přelétl malý, sotva znatelný úšklebek. Přes to však, se dva proužky látky, kterré sestupovali od jeho hlavy, mírně zavlnily, stejně tak jako dlouhé rukávy. Mohl to být efekt, za který mohla samotná chakra toho mladíka, nebo snad zafoukal vítr? Kdo ví.
Po další chvíli se ale sensei otočil a odebral se přímo k Yamamotovi." Takže, jaké ovládáš techniky?" optal se přímo. Snad to mělp jistou míru důležitosti. Možná také ne. Z jeho obličeje by se to těžko dalo vyčíst.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tréninkové prostory - Stránka 4 Left_bar_bleue0/200Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/200)

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyŠt január 02, 2014 1:50 pm

Yachiru Kayoko

Tréning pokračoval. Yachirova myseľ bola naprosto sústredená na jednu a tú istú vec. Raiton no Yoroi. Táto technika bola teraz to jediné čo ho zaujímalo. Nič iné nevnímal. Keby sa ho teraz niekto snažil napadnúť, nedokázal by sa vykryť. Jemný vetrík nadnášal jeho biele vlasy a červený šál ktorý mal okolo krku. Jeho krvavo červené oči boli teraz zatvorené. Myseľ bola sústredená a chakra sa búrila v jeho tele. Začalo to presne tak isto ako prvý pokus. Ruky ktoré sa mu pomaličky obaľovali chakrou mal pri sebe a sústredil do nich čo najviac chakry. No ešte stále to nebolo všetko čo dokázal. Zobral si radu svojho nového senseia k srdci a na všetko išiel pomaličky. Sústredil sa najlepšie ako len vedel. No aj tak sa mu to nepodarilo úspešne použiť. Chakra ktorú sústredil do rúk sa síce už tiahla ďalej ako len po zápästie ale aj tak sa po chvíli roztrieštila na všetky strany. Yachiru otvoril oči, zhlboka sa nadýchol a utrel si pot ktorý mu stekal po tvári. Poobzeral sa okolo seba a všimol si že sensei sa teraz išiel na chvíľu venovať Yamamotovi. Yachiru sa len usmial a snažil sa pokračovať v tréningu. Zložil zo seba svoje strieborné brnenie ktoré vždy nosil na hrudi a taktiež aj jeho meč ktorý mal na chrbte skrytý za brnením. Čupol si, zavrel oči a opäť sa začal sústrediť. nastal ten istý proces ako pri prvých dvoch pokusoch. Chakra ho pomaličky začala obaľovať, no teraz sa dostala až ku ramenám. Každým pokusom bol Yachiru bližšie k zvládnutiu tejto veľmi ťažkej techniky. Spomeň si, Yachiru. Všetko sa do zvládnuť, len treba veriť sebe a svojím schopnostiam. Si silný, dosť silný nato aby si zvládol tú istú techniku ako Yondaime Raikage.... Pomyslel si Yachiru a na tvári sa mu z ničoho nič objavil úsmev. Oči mal neustále zavreté. Na krku a čele mu vybehla žila ktorá len dokazovala to že sa naozaj moc snažil. Jeho zuby začali škrípať a vlasy sa mi naježili. Zrazu okolo neho začala víriť vietor. Bol to tlak s toho aké veľké množstvo začal vkladať do svojho tela. Jeho tep sa rapídne zvýšil a chakra ktorá bola zatiaľ len pri jeho ramenách mu obalila už aj hlavu a postupovala ku hrudi. Vietor okolo neho začal silnieť a teda mohol priviať aj k senseiovi a Yamamotovi. Yamamoto poznal Yachira zo všetkých najlepšie. Preto mohol vedieť že práve teraz to všetko začal brať smrteľne vážne. Noo, ešte trošku.. Pomyslel si Yachiru, pričom ešte viac pritlačil. Chakra sa pomaličky posúvala ku jeho trupu a začala sa rozťahovať už aj k nohám. Vtedy to prišlo, Yachirova chakra sa rozprestrela po celom jeho tele no vtedy nastal zvrat. Chakra sa opäť rozletela na všetky strany. Sila ktorú do toho vkladal sa rozletela a spôsobila trošku silnejší vietor navôkol Yachira. Tlak ho posadil na zem. Yachiru sedel na zemi a zhlboka dýchal. Z jeho tela sa parilo ako keby ho niekto zapaľoval. Natiahol sa k batohu a vybral z neho fľašu z vodou. Napil sa a vrátil ju späť do batohu. Ááách, ešte jeden pokus. Teraz to dokážem. Povzbudil sa Yachiru a opäť sa postavil na nohy. Dal ruky k sebe a začal sa sústrediť. Teraz to už išlo prekvapivo ľahšie ako pred tým. Netrvalo dlho a chakra ho zase kompletne obalila. Teraz už sa len musel naučiť ako ju udržať a pridať jej na sile. Oči už mal otvorené, nezatváral ich. Musel vidieť ten efekt ktorý spôsobovala jeho chakra. Yachiru spravil ďalší krok a to taký že pridal do svojho tela ešte viac chakry. Tá na jeho jeho v tom momente trošku viac stmavla. Bola modrá, no nie taká jemná ako keď začínal. Dal ruky od seba a pozrel sa na ne. Bol to krásny pocit. Tá sila, sloboda a všetko čo k tomu patrilo. Teraz bol na rade test. Yachiru sa rozbehol a bleskurýchlo behal zo strany na stranu. Bola to ešte o niečo rýchlejšie ako jeho skutočná rýchlosť bez tejto techniky. Zastavil sa a usmial sa od ucha k uchu. "Toto sa mi páči.." Prehlásil.." Tá rýchlosť, je neskutočná." Zasmial sa. Yachiru už od maličky miloval všetko v čom sa skrýval čo i len kúsok adrenalínu. Svoju rýchlosť trénoval dlhé roky  a zamiloval sa do nej. Keď sa dozvedel o tejto technike, prvé čo ho na nej uchvátilo bolo, že sa rapídne zvýši rýchlosť uživateľa a taktiež aj sila. Dobre, rýchlosť mám odskúšanú...teraz je na rade sila. Yachiru sa trošku prikrčil, bleskurýchlo vyskočil do vzduchu. Pri lete dolu natiahol nohu a jedným silným kopom sa zarazil do zeme. Vytiahol nohu zo zeme a všimol si tú dieru ktorú spravil týmto jedným zásahom. "Mám to, zvládol som to." Opäť sa zasmial. Ešte stále to ale nebol sto percent sily tejto techniky. No Yachiru už si potreboval oddýchnuť. Zrušil techniku a posadil sa na zem. Opäť sa z neho parilo a tieklo z neho ako z krhle. Utrel sa, zobral si vodu a napil sa. Vypil skoro všetku vodu naraz. To čo mu tam zostalo si potom nalial na hlavu, pretože sa potreboval schladiť. Ľahol si z obrovským úsmevom na trávu a pozeral sa na oblohu. Daisuke... zase som o krok bližšie k mojim rodičom... Neustále ležal, usmieval sa a oddychoval.   
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyŠt január 02, 2014 2:41 pm

Yamamoto Karuzo / Yukidori


 Yukidori sa pomaly začal prebúdzať z účinkov techniky. Dal som mu protilátku, takže bol hore skôr ako človek pod vplyvom čistej techniky. Len som sa potichu smial, keď som videl omámeného Yukidoriho. Prvé slová, ktoré z neho vyšli boli: "Seeee....seee.....seeenseeeeiii....." a mával krídlami smerom za mňa. Zmenšovacia pečať bola zrušená, takže ma takmer prefackal. Otočil som sa tam a naozaj sa blížil sensei. Postavil som sa na nohy. Na jeho otázku som odpovedal "Ovládam hlavne Futtonové deštrukčné techniky, a pred krátkym časom som sa naučil santoryu (šerm s tromi mečmi). Teraz trénujem jedno genjutsu. Jeho účinok vidíte tu." ukázal som na Yukidoriho. Z východu zavial vietor. Pozrel som sa tým smerom na Yachiruho. "Toto berie fakt seriózne. Prečo mám pocit, že dnes príde o nejakú časť tela?"  a následne na senseia. "Keď si chce spraviť prehľad o našich technikách, tak by mal skôr vidieť."
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyPi január 03, 2014 11:06 am




Sensei naslouchal slovům toho kluka, jako kdyby to bylo něco důležitého. Při tom všem se stále tvářil tak, no s jistým odstupem. Jako kdyby jej nemohlo vůbec nic překvapit nebo zaskočit. Na Yamamotova slova jen několikrát lehce zakýval hlavou a následně na to se podíval na oblohu. Skutečně si myslí, že by to mělo přijít tak brzy? Ani zdaleka nejsou připravení. Kdo ví jak jsou na tom ostatní. Projelo mu hlavou, na což se jenom ,sotva znatelně zašklebil. Kazekage-sama, za Vaších dob to bylo naprosto jiné. Na druhou stranu, proč je neučit ve vašem duchu. " Vy dva," začal mluvit opět nahlas. Dost nahlas na to, aby jej slyšeli oba dva chlapci. "Chci aby jste mi odpověděli na jednoduchou otázku. Proč se chcete stíát shinobi? Proč se chcete učit mocnější a mocnější techniky?" Vyřkl svojí otázku a nechal jí plout vzduchem. Kdo ví co tím zamýšlel. Jsou to ještě děti. Trénujeme děti, aby se jednou vrhli do války a nasazovali svoje mladé životy. Osud nás vede zajímavými cestami, skutečně. Proneslo jeho podvědomí a při této myšlence si strčil ruce do kapec a jenom čekal.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tréninkové prostory - Stránka 4 Left_bar_bleue0/200Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/200)

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyPi január 03, 2014 1:58 pm

Yachiru Kayoko

Ležal na tráve a neustále sa pozeral do neba. V očiach mu bola vidieť tá radosť z toho že sa opäť dokázal aspoň o trošku zlepšiť. Sledoval tú krásne modrú oblohu a chumáče mráčikov ktoré tam bezstarostne poletovali sem a tam. Okamžite si spomenul na tie krásne časy keď bol ešte malý. Tie krásne časy keď ešte jeho rodičia žili a on s nimi sedával za domom a tak isto ako on teraz pozorovali oblohu. Boli to naozaj nádherné chvíle plné radosti a rodinného pokoja. Yachiru zažil veľmi veľa dobrého, no omnoho viac zlého. Smrť jeho rodičov, neustále vykrádanie cudzích domov a ustavičné zahadzovanie svojho života ako odpad do koša. Yachiru nebol nič, len malé zrnko prachu ktoré poletovalo zhora dolu a snažilo sa nejak prežiť. No tomu bolo už koniec. Oslobodil sa od tohoto utrpenia nazývaného samota. Našiel si priateľov, novú rodinu a ľudí ktorý ho mali radi taký aký je a neodsudzovali ho zato že kedysi kradol a živil sa nečestným spôsobom. Aj keď sa v poslednej dobe hrozne veľa vecí pokazilo, tento spôsob oddychu mu zostal. Keď započul senseia ako začal hlasnejšie rozprávať, otočil hlavu na neho a usmial sa. A že nemá rád hluk...heh. Zasmial sa Yachiru len tak sám pre seba. Po chvíli sa postavil, oprášil si oblečenie a pomaličkým krokom podišiel ku nim. "Odpoveď na vašu otázku je jednoduchá. Snažím sa byť silnejší len z jednoho prostého dôvodu. Chrániť tých na ktorých mi záleži.. To je moja cesta ninju." Usmial sa a pozrel sa na Yamamota čo znamenalo že aj jeho berie ako človeka na ktorom mu záleží. "V živote je veľmi málo dobrých vecí a nie vždy si dokážete nájsť niekoho za koho by ste položili svoj život a viete že aj on by ho položil za vás. No keď už niekoho takého nájdete, je to neskutočné krásny pocit, vedieť, že na tomto svete nieste sám a vždy sa môžete oprieť o niekoho kto vás nesklame a podrží vás keď potrebujete pomôcť." Povedal s veľmi kľudným hlasom a z úsmevom na tvári. Hneď ako dorozprával, spomenul si na Daisukeho... bol to práve Daisuke čo vstúpil do Yachirovho života a oslobodil ho od utrpenia a samoty. A zato mu bude dokonca života vďačný. Nič na svete nedokáže dať Yachirovi to, čo mu dal Daisuke. A to pocit domova a lásku.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyPi január 03, 2014 4:25 pm

Yamaamoto Karuzo / Yukidori

 Počúval som, čo hovoril Yachiru. Jeho slová sa mi vrývali rovno do duše. Pomaly sa mi začala tisnúť slza do oka. Keď sa na mňa pozrel, pochopil som, čo tým myslí. Veď sme boli priatelia ešte pred tým, ako bola Konoha zničená. Bol som úplne dojatý, no pokúsil som sa vyzerať v pohode. "Ja mám rovnaký cieľ. A ešte chcem znovu obnoviť moju bývalú dedinu. Bola pre mňa tak, ako sú moji priatelia z Konohy." Podľa toho, ako sensei reagoval som pochopil, že ho to veľmi nezaujíma, ale aspoň som si pripomenul ja sám, prečo sa zlepšujem. Raz prídem do Zeme vody, opravím všetko, čo sa bude dať, uzavriem mier so všetkými okolitými dedinami a tú moju už ochránim za každú cenu. Aj za cenu svojho života. Pozrel som sa do neba a spomenul som si na tých, ktorí stihli utiecť pred inváziou, a ktorých som videl na misiách.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptyPi január 03, 2014 11:28 pm





Celou dobu, byl až nezvykle tiše. Nyní se na něj neprojevovaly ani žádné výrazy v obličeji. Jako kdyby se z něj stala jenom socha, která hledí někam do prázdna a je naprosto bez života. Vyslechl si Yachira. Chmmm, pozoruhodná myšlenka od někoho, kdo se jen málo umí chovat. Na druhou stranu, trénink oné techniky zvládl lépe, než kterýkoliv jiný shinobi. Pozoruhodné. Proč to ale není to, co jsem chtěl slyšet? Pronesl si v duchu a následovalo vyslechnutí Yamamota. Jeho odpověď byla prakticky stejná, i když přidal něco, co jej zaujalo. Vesnice. Sám moc dobře věděl jaké to je přijít o vesnici v které člověk žil. Tento pocit si stále ještě pamatoval a zlost, kterou z této skutečnosti měl, v něm stále přetrvávala. Znalecky kývl hlavou a jemně se zašklebil. "To nebyly špatné odpovědi. I když, spíše jsem očekával něco ve smyslu, ochraňovat vesnici v které nyní žijete." Pronesl s dávkou zamyšlenosti a hned na to se sklonil. Skousl si kůži na ruce, až mu z ní vytryskl pramínek krve. Bouchnul rukou do země a v tu chvíli obalilo nejbližší okolí, docela slušné množství bílého kouře. Jakmile kouř ustoupil, mohli si oba mladíci povšinout něčeho, jako byl velký, hliněný svitek. " Dobrá tedy, ukažte mi na vlastní oči, co vlastně dovedete." Pronesl a jednou rukou, dvěma prsty, oddělal zárku ze svitku. Nedělo se nic. Ale kdo ví co si na ně chystal.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tréninkové prostory - Stránka 4 Left_bar_bleue0/200Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/200)

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 EmptySo január 04, 2014 10:55 am

Yachiru Kayoko

Spomienky. Sú to jediné veci čo mu po odchode z Konohy zostali. Tie spoločné chvíle plné zábavy a smiechu, priateľských súbojov a potom nekonečných porcií jedla v Ichiruka Ramene. Boli to skutočné priateľstvá, plné lásky a pochopenia. Všetko to skončilo jednou vojnou. Boli chvíle kedy sa sám Yachiru obviňoval za pád legendárnej Konohagakure no Sato. Bol slaboch. Nedokázal ochrániť svojich blízkych a nakoniec musel utiecť ako ten posledný odpad. Práve preto teraz trénuje a snaží sa čoraz viac zdokonaľovať. Jeho slová pre senseia boli viac pravdivé ako hocikto dokázal predstaviť. Aj keď Yachiru určite nebol sám čo prežil niečo takéto, utrpenia v jeho živote bolo viac než dosť a on sa iba snažil zbaviť sa ho, aby mal konečne šťastný život. Stál bok po boku s Yamamotom a čakal čo sa bude teraz odohrávať. Hneď ako sensei podotkol, že od našich odpovedí čakal niečo iné, Yachiru sa len usmial...Nechal to tak, a stále čakal čo bude ďalej. Čakal, kedy sa konečne dozvie ten pravý dôvod toho prečo nás sem zavolal. A teraz asi nastal ten čas. Pri senseivi sa objavil hlinený zvitok. Yachiru okamžite zmizol. Bola to len stotina, vyzeralo to ako keby utiekol. Za pár sekúnd bol späť a pripevňoval si na seba svoje brnenie a meč. "Tak, ja som pripravený.." Usmial sa, chytil Yamamota a odskočil trošku ďalej. "Nevieš náhodou čo by mohlo byť v tom zvitku?"Opýtal sa ho.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Tréninkové prostory
Návrat hore 
Strana 4 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť-
Prejdi na: