Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Zničenie osady banditov. Úroveň A

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptySo január 26, 2013 10:06 pm

First topic message reminder :

Všetci ste boli povolaný na ulicu odboja. Bolo to miesto kde sa zdržovali prepadové jednotky Konohagakure no sato. Pred vami už bolo postavených kopec menších stanov. Potom tam bol taký jeden veľký. Uvideli ste tam pár mužov ako sa zhovárali. Jeden z vás si vás všimol a kývol na vás aby ste prišli. Cestou k nemu ste mohli vidieť kopec jednotiek Anbu a ešte iných ninjov. Keď vás zbadali len sa udivene pozerali. V tejto oblasti sa nezdržuje veľa genínov. Pripravovali sa na niečo. Brúsili si svoje meče a zasúvali si svoje náčinie.
Po chvíľke cesty ste prišli až ku kapitánovi. Vítam vás, vy ste tí pomocníci ktorý mi boli zverený je to tak?
Dobre teda.
Kapitán sa poškrabal na brade a pristúpil ku veľkej mape na stole. Začal vám ukazovať isté miesta. Tu sa práve nachádzame. Jeden náš zdroj uviedol informácie o osád zločincov a banditoch ktorý tu robia neplechy. Mal by sa tam dokonca nachádzať jeden z veliteľov hnutia Mando. Je to uživateľ špeciálneho kekei genkai. Ovláda gravitáciu. Dajte si na neho prosím pozor. Zakrúžkoval miesto pobytu nepriateľov a potom zasa pokračoval. Nemusíte sa báť, nepustíme vás na samovražednú misiu, títo páni za mnou budú robiť hlavnú silu útoku. Vaša misia bude spočívať v tom že sa postaráte o kočiar ktorý dopravuje pravidelne banditom potraviny a zásobu zbraní. To bude tá najľahšia práca. Zbavte sa ich a oblečte sa do ich oblečenia. Dostaňte sa až do ich osady a potom mi bude stačiť keď otvoríte bránu a touto svetlicou dáte znamenie. Podal vám svetlicu. Tak teda, máte ešte nejaké otázky? Ak nie môžeme sa dať do práce. Počkal ak sa niečo spýtate a po chvíľke k vám došiel muž s piatimi ďalšími chlapmi. Bola to vaša jednotka ktorá vám pri tejto práci pomôže. Vašim kapitánom bude Yumito no Hikari. Ukázal prstom na Yumi pričom sa usmial. Hokage-donno mi ťa stále vychvaluje, sám mi ťa doporučil na túto misiu. Po tejto misii sa máte všetci staviť za našim vládcom. Tak to je všetko, za tri hodiny vyrážame.


Naposledy upravil Sydorain dňa Št február 07, 2013 11:21 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyŠt február 07, 2013 11:18 pm



Yamamotov útok bol prekvapujúci, no nie natoľko aby to takýto starý žoldák nezvládol. Ešte predtým než si ho zasiahol pred seba dal tú bakulu ktorá stlmila náraz.
Keď si otvoril oči a prach ustal uvidel si toho gigantického chlapa ako sa pozerá inam, po chvíľke sa otočil a ty si uvidel že tvoja katana bola zarazená v jeho bakule.
Pozrel sa na ňu a potom zavrčal. V sekundu ju po tebe šmaril a už bežal priamo na teba.
Mal si ešte čas si keď tak vytiahnuť katanu, no určite nie na vymyslenie nejakej "super" taktiky. Vrhol sa na teba a svojou váhou ťa zhodil na zem. Padol na teba a prihmlaždil ťa.
Napriahol sa päsťou a trefil vedľa tvojej hlavy. Zem sa zatriasla. Namieril znovu a tentokrát ruka smerovala priamo na tvoju hlavu. Jeden takýto úder by ti spôsobil otras mozgu ak nie istú smrť. Akonáhle ťa dokončím.. tak si dám na večeru toho vtáčika. Zákerne sa zasmial a už sa oblizoval nad predstavou "španielského vtáčika". Bolo to jeho najobľúbenejšie jedlo.
Asuka si síce uľahčila prácu s nadmerným množstvom banditov, no len na chvíľku. Výbuch dezorientoval všetkých čo boli nablízku. Pár banditov čo bolo meter od výbušných lístkou takpovediac odletelo do neznáma. Celý tvoj výbuch zalarmoval ostatné jednotky čo boli nablízku. Ako si medzi nimi lietala a mlátila ich utvoril sa okolo teba taký kruh. Obkolesili ťa a pomaly sa k tebe približovali. Nebolo ich málo, stála tam skoro celá armáda. Taká stovka tam bola minimálne. Vytiahli svoje zbrane a namierili ich pred seba. Vyzeralo to ako veľké ozubené kolečko. Ak by si sa pokúsila preraziť cez jedného z nich určite by si dostala pekný úder mečom alebo sekerou. Odrezali ti cestu a pomaly sa k tebe blížili. Čakali kým si podorážala všetkých čo boli pred nimi. Zvláštne bolo že nezaútočili všetci, aspoň nie teraz. Spomedzi nich vyšiel jeden muž, bol to uživateľ taijutsu a bol to majster v Jujitsu a Kungfu. Rozbehol sa po tebe a vyskočil. Vo vzduchu spravil premet a mieril ti nohou na krk. Po dopade začal útočiť päsťami ale aj kopami. Síce si mala prvú bránu no s týmto si sa musela pohrať aspoň tých pár sekúnd. Potom nastúpil ďalší. Vytiahol si európsky meč a hýbal s ním doľava a doprava. Toto bol zasa uživateľ Win-chunu. Vyzeralo to ako keby mal epileptický záchvat no to bola jeho perfektná obrana. Dokázal ňou vykryť skoro každý útok. Pomaly sa k tebe rozbehol a začal útočiť ako s kordom z 15. storočia. (Typický boj šermiarskeho krúžku s kordom, len sa tam pridajú úderi a kopy Wing-chunu.) Počas týchto bojov po tebe banditi ešte ale aj hádzali shurikeny alebo kunaie. Raz za čas sa niekto aj rozbehol a snažil sa ťa seknúť. Pomaly ťa už ale dostávali.

Keď v tom ste započuli obrovský výbuch. Všetky pohľady spočali na tom stane kde bol veliteľ Mando aj s Yumi. Započuli ste nejaké slová a potom už ste len videli ako zo stanu vyleteli dve telá. Boli to spojenci, muži ktorý išli spolu s Yumi. Za nimi ste uvideli bežať toho tretieho ktorý mal v sebe zabodnuté tri veľké meče. Bežal a kašľal krv. Banditi sa začali smiať tomuto mužovi čo si chcel zachrániť život. Bežal ku bráne, veliteľ ľukostrelcov sa len zasmial a zamieril. Presným výstrelom ukončil jeho život asi meter od brány. Toto ale nebol koniec. Z táboru vyskočil ešte jeden muž. Bol to Hisashi. bol celý vyčerpaný a držal sa za ruku ktorú mal poranenú. V tom opäť uskočil a vy ste mohli uvidieť shuriken ktorý sa rúti na kruh v ktorom bola Asuka. Muži sa začali smiať aká vecička na nich letí. Zrazu ale zo stanu vyšla Yumi a spravila pečať. Shuriken začala obklopovať chakra a tým sa zmenil na gigantický shuriken ktorý drtil všetko.
Spoiler:
Preletel cez muž a ich to to rosekalo. Odseklo im to všetko čo bolo v dosahu shurikenu. Začali kričať a tak sa nachvíľu spravilo voľné miesto odkiaľ mohla Asuka utiecť. Yumi ale nepretávala, začala házať shurikeny. Házala ich po Hisashim ktorý len uskakoval a snažil sa aby ho nezasiahli. Tieto shurikeny leteli ďalej a sekali všetko čo im bolo v ceste. Hisashi sa zastavil a spravil pečať ktorou začal strielať vodné guličky ktoré odklonili posledný šhuriken a tým preletel centimeter šikmo nad jeho telom. Odseklo mu to priamenok vlasov a on sa postavil. V celku úchvatné.. Nečakal som že budeš tak silná a že budeš vedieť že som vás práve ja.. ZRADIL! Posledné slovo zdôraznil aby ho všetci počuli.
Jeden z mužov v plášti ktorý ležali na zemi sa ale postavil. Natiahol pred seba ruku a usmial sa. Plášť mu spadol z hlavy. Potom spravil to isté aj druhý. Yumi sa dostala do vzduchu a stratila kontrolu nad svojim telo. Jej zlaté vlasy sa rozopli z copu a tým sa rozostrapatili. Rozviazala sa jej čelenka a tá začala plávať vo vzduchu s ňou. Yumi sa pokúsila vytiahnuť katanu no tá spravila to isté. Potom muž pritiahol ruku a ona aj s jej vecami vystrelila ako raketa priamo k nemu. Vrazila do jeho roztvorenej druhej ruky a ten jej vybil dych. Začala sa dusiť a on ju len otočil k vám. Yumi sa stále snažila dočiahnuť na katanu. Není divu že si jeho študentka.. máš taký istý zápal nenávisti ako tvoj učiteľ nemám pravdu Yumito no Hikari? Ozval sa chladný hlas zločinca menom Mando.
Druhý muž zo seba zhodil plášť a Asuka mohla poznať aj tohto. Bol to Dante, muž s krížom. Už raz proti nemu bojovala. Bol to Mandov spoločník. Potom vstal aj tretí a zhodil zo seba plášť tiež. Bol to aj ten tretí, ten čo využíval silu priťahovania sféry Yahika. Dante si prehrabol svoje vlasy a zasmial sa. Už si ostala len ty? Tvoji bývalý tímoví parťáci sú už preč čo?.. Pravda.. toho malého s líškou som predsa odrovnal ja.. Ešte minúta.. povedal spoločník a namieril katanu na Danteho. Budem ti asistovať. povedal tichšie a usmial sa na teba. Druhý muž ktorý ovládal mini katany už bol na ceste k Yamamotovy ktorý mal ešte stále prácu s tým tlsťochom.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyPi február 08, 2013 1:44 pm

Yamamoto Karuzo

Bol to prekvapivý útok zo strany protivníka, no celkom účinný. Yamamoto sa nevedel postaviť a nemohol použiť ani kawarimi. Bunshin, shousen ani henge by v tomto prípade boli úplne nanič. Zatiaľ neovládal veľa techník. Preto len ležal a rozmýšľal. No keď mu pristála päsť tesne vedľa jeho hlavy pochopil, že ani to nie je najlepší nápad. Zavolať Yukidoriho nemohol. Vtedy ho napadlo. Svoju katanu mal niekde vzadu a reťaz bola skrytá v prachu na zemi. Chvalabohu, jeho pravá ruka bola relatívne voľná. (Všimol si svojho spojenca mieriaceho k nemu.) Trhol rukou a katana vyletela smerom na chrbát jeho väzniteľa. Trhol znova a katana sa začala točiť letiac k jeho krku. Dúfal už len v to, aby si ju nevšimol.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyNe február 10, 2013 3:35 pm

Asuka Kazma

Když se kolemmě utvořil kruh neměla jsem moc na vybranou.Bránila jsem se jak to šlo ale moje rychlost byla stále omezená.Když po mě šel ten chlápek s taijutsu jen jsem se pousmála.Možná byl mistr ale všimla jsem si že jeho rychlost nebyla ani zdaleka na nejvyšší úrovniJeho tahy byly sice přesné ale já měla dost značnou výhodu.Jen jsem sesklonila a rychlím pohybem jsem sundala svoje závaží na nohou.To padlo na zem a zarylo se do velké hloubky.Bylo jasné že jsem na nohou nenosila jen pár kilo. ,,Fajn!" Sykla jsem po něm a teď jsem byla na řadě já.Jeho útokům jsem sy vyhábala a nacházela jeho slabá místa na které jsem se především zaměřila.Trochu mě to vysilovalo ale to neznamenalo že jsem si nenašla chvílku jak zneškodinit ten kruh kolem.Bránili vrchní část svých těl.NOhyměli odkryty a tak stačilo se jen skrčit a se svojí rychlostí je dostat na zem.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptySo február 16, 2013 10:44 pm

Katana letela priamo na jeho krk. Neandrtálec sa napriahol aby ťa dorazil keď mu v tom tvoja katana prebodla časť ramena a potom aj hrudník. V tom momente sa mu už do chrbta a ostatných častí hrudníka malé tanta. Velký muž chcel ešte niečo povedať no krv mu zaliala ústnu dutinu a on len v zlobe padol na pravú stranu. Pohľad na jeho telo nebolo moc pekné. Z úst mu stekal prúd vody a on už len mŕtvo pozeral na teba. To už ti ale parťák podával ruku a postavil ťa na nohy. Ešte stále nevedel poriadne behať tak sa o teba oprel a ukázal na miesto kde už všetci bojovali.

Akonáhle si im začala útočiť po nohách tak začali bodať meče dopredu. Pár z nich popadalo a tak spravili dominový efekt. Všetci sa skoro medzi sebou pozabíjali keď padali na vlastné meče. Tí čo prežili a nebolo ich málo, pouskakovali za troch mužov. To už sa ale k tebe určite dostal Yamamoto s kolegom. Mohli ste vidieť všetko čo sa stalo v predchádzajúcom poste. Mando zobral Yuminu zlatú katanu a namieril jej ju na krk. Otočil ju tak aby ste videli zlatý záblesk ostria ktoré osvetlilo slnko. Chcem tú zbraň... Napriahol ľavú ruku a ukázal na vás.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptySo február 16, 2013 11:34 pm

Yamamoto Karuzo

Konečne dostal to hovädo zo seba dole. Okamžite sa pokúsil bežať smerom k Yukidorimu a cestou zabil asi troch banditov, ktorí mu zkrížili cestu. Keď sa k nemu dostal prvé, čo povedal bolo: "Čúz, kámo. Jak ti je?" Yukidori na neho len nechápavo hodil zrak. Yamamoto vzal zvitok, ktorý mal Yukidori na sebe a začal ho okamžite liečiť. Medzitým do seba hodil tri chakrové pilulky, ktoré mu doplnili chakru asi do polovice. Akonáhle bol Yukidori úplne v poriadku išli za tým spojencom, ktorý mu pred chvíľou pomohol doraziť to hovädo. O chvíľu už boli v centre diania, kde zabili ďaľších pár vojakov. Vtedy počuli:" Chcem tú zbraň!" Yamamotovi začal stekať studený pot po chrbte. Videl Yumininu vlastnú katanu mieriacu rovno na jej hrdlo. Chcel od nich ich nádej na záchranu. Ich svetlicu. Cítil sa zodpovedne, keďže ju mal on sám. Vtedy mu v hlave skresol nápad. Pošepol Asuke:"Vyber z jedného výbušného lístka trhavinu a omotaj zápalnicu okolo kunaia... teraz začne sranda." Hneď ako jej to dopovedal vytiahol svetlicu a zakričal: "Toto je to, čo chceš? Vymením ju za ňu!" povedal a spravil tri kroky vpred so zdvihnutými rukami, pričom v jednej držal svetlicu. V tom momente mu neboli pohľady jeho spoločníkov veľmi príjemne, no on sa na nich pozrel úsmevom typu - Viem, čo robím...
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptySo február 16, 2013 11:43 pm

Asuka Kazama - Naomi Hitsuzuka

To jak banditi padali k zemi jako seschlé ovoce jsem téměř nevnímala.Stále jsem měla dost práce s tím zbytkem.naomi mi neustále hlásila kkde jde jaký nečekaný útok nebo co jsem přehlídla.Skutečně jsem nečekala že bychom my dvě dovedly tak spolupracovat.Avšak naneštěstí pro nás tohle ještě ani zdaleka nebyl konec. Když jsem uviděla naší velitelku prvně jsem se rozběhla k ní a ničila každého nepřítele který se mi dostal do rukou.Ale i přes svojí rychlost jsem nedovedla zabránit tomu aby se stala další nepříjemnost. Zastavila jsem se přímo vedle Yamamota a jen zatla pěst. Skutečně se mi nelíbilo že jeden z nás byl právě ohrožen na životě. Když všk ten chlápek pronesl že chce tu zbraň, můj pohled se znovu stočil na Yamamota. No tak mu to dej! Hučela jsem v duchu já. Seš snad blbá? Jestli mu to dá nedostaneme se odtud! Hučela mi nazpět Naomi. Měla pravdu alespoň z části.Jenže ona by klidně někoho objetovala jen aby se dostala ven. Na Yamamota jsem sotva přikývla aby věděl že jsem mu rozuměla.Avšak nikdo by to nemohl poznat.jen člověk který byl dostatečně blízko. Ruce jsem měla za zády po celou dobu takže nebyl problém udělat to co sám chtěl. Zabiju ho.Nepřežuju a zabiju ho! Hučela Naomi a já měla co dělat abych jí neseřvala.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyNe február 24, 2013 6:32 pm

Yumi Hikari

Čakala som túto reakciu. Skončila som ako rukojemník, oh aká to hanba. Ja kapitánka tímu a ešte za mňa chcú aj tu svetlicu. Sklopila som hlavu a na reakciu Yamamota som len zhíkla. Zbláznil si sa? Takto zahodíš všetky naše životy! Snažila som sa zo všetkých síl dostať sa zo zovretia tej sily no bola moc silná. Dočerta! Posledná vec čo mi ostáva je len dúfať že sa rozhodnú správne. Upokojila som sa a začala som premýšľať. Musím prísť na jeho slabinu.. takže.. ovláda gravitáciu. Vždy keď používa gravitačnú techniku stojí namiesto, takže to znamená že pokiaľ sa pohne z miesta jeho technika by mala pominúť.. Ďalšia vec.. dokáže hýbať s kovovými vecami a fyzikálne prítomními objektami. To znamená že nehmatateľný objekt nedokáže presunúť. Elementárna podstata a genjutsu! Pokiaľ ho dokážeme oslepiť a zasiahnuť elementárnou technikou tak sme vyhrali! Na mojej tvári sa mi objavil menší úškrnok. Teraz už len počkať na správny moment. usmiala som sa a pripravila sa psychicky.

Áno.. presne to chcem. Daj mi to a to dievča nechám ísť..
povedal Mando a už mačkal ruku. Vedľa neho sa objavil Dante aj s tím druhým a sledovali vás s úsmevmi.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyPo február 25, 2013 5:32 pm

Yamamoto Karuzo

Samozrejme mu neveril ani to, že dýcha. Stále si v hlave opakoval svoju stratégiu a snažil sa, aby si nikto nič nevšimol. Len sa pomaly približoval k Mandovi. Len pár krokov ho delilo od svojho cieľa. Načahoval ruku k tej jeho. Pomalšie to asi ani nešlo. V jeho očiach bol vidieť pokoj. Táto stratégia asi musela byť prepracovaná, keď sa takto tváril. Svetlica bola od Mandovej ruky už len dva centimetre, keď sa zrazu asi päť metrov od nich objavila na oblohe červená žiara svetlice. Yamamoto sa poslednýkrát usmial pred tým, než zmizol v kúdoli dymu. Bol to len Bunshin. Z miesta, z ktorého smeroval chvost iskier vyšiel Yamamoto so svojou katanou v ruke a v druhej držal nejakú druhú, ktorú šlohol jednému mŕtvemu banditovi. Uškrnul sa a hodil na zem zápalný kunai, ktorý okamžite zapálil obrovský kruh v priemere 100 asi metrov.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptySo marec 02, 2013 11:18 am

Asuka Kazama- Naomi Hitsuzuka

Sledovala jsem dění kolem sebe a jen se v duchu modlila aby tenhle zákeřný plán přeci jen vyšel.Všechno to trvalo tak dlouho až se to zdálo být naprosto nekonečné. Jestli se mu to nepovede,zabiju ho! I kdybych ho měla vytáhnout ze světa mrtvích!Hučela mi Naomi vnitřně do hlavy což mi mojí náladu nijak nezlepšovalo.CHápala jsem její rozpoložení ale copak jsem mohla já nebo ona něco udělat? Ne.Nyní jsme se musely obě dvě podřídit aby z toho nevznikly mnohem větší problémy které nikdo z nás nechce. Pusťte mě na něj! Zabiju ho! Na to zapoměň.Je to moje tělo pokud si pamatuju dobře.Navíc,viděla jsi.Tohohle chlapa nebude jednoduché porazit. Opáčila jsem své kamarádce o které zatím nikdo neměl ani tušení.Snad to tak bylo i dobře.Přeci jen jak by se na mě ostatní dívali kdyby zjistili že mi naprosto přeskočilo.Že se nyní bavím sama se sebou.Když jsem však uviděla na neby onu světlici na tváři se mi okamžitě objevil úsměv. Teď jen vyčkat na posily.To by nemělo tak dlouho trvat.Usoudila jsem si sama pro sebe.Jakmile se kolem nás zapálil onen kruh na tváři se mi objevil malý a sotva znatelný úsměv. Kdyby jsi mě pustila,pomohla bych ti.Prosila Naomi už poněkolikáté.Netušila jsem proč tak moc chce ovládat tohle tělo ale nehodlala jsem to zjišťovat v tuhle chvíli. Jindy.Teď máme práci.A kdo ví.Třeba se budeš chtít sebrat a odejít.To nemohu dovolit. Odpověděla jsem jí přesně tak jak jsem to cítila. Tse,ranila jsi moje city! Nemáš city.A teď mmlč už! Uzemnila jsem jí a hleděla co se bude dít dál.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptySo marec 02, 2013 8:48 pm

A vtedy sa to ozvalo. Svetlica ktorá vyletela do vzducha osvetlila celý priestor a to všetkých na pár sekúnd oslepilo. Ozval sa výbuch a tlaková vlna prešla cez lesy až k vám. Mando a jeho muži dostali plnú šupu veterného prúdu. Pár banditov odhodilo a niektorý padli na zem. Mando na chvíľku stratil kontrolu nad gravitáciou a tak jeho technika pominula čo znamenalo že Yumine vyčerpané telo padlo k zemi. Uskočil aj so svojimi služobníkmy a začal skladať pečate. Vy.. za toto zaplatíte! Na nich! Zakričal a v tom momente už na vás bežalo asi zo štyridsať banditov. Keď v tom ste započuli akýsi zvuk pripomínajúci keď kov pretína vzduch. Obloha sa zatemnila a po chvíľke ste uvideli že to čo je vo vzduchu niesu mraky ale stovky kunaiov. Tie začali dopadať ako dážď ničiac všetky čo im stálo v ceste. Kunaie rozprášili protivníkov. Niektorí ležali na zemi totálne pozapichovaný kovov. Niektorí ležali v krčoch bolesti. Pred sebou ste mali pekný pohľad zničenia. Pred tým než vás ale zasiahla spŕška tak tam pred vami ležala Yumi ktorá si pri dopade natiahla sval na nohe takže nebola schopná pohybu. Ležala tam a na ňu mierilo zopár stoviek kunaiov. Doprdele! Kapitán! Dážď kovu ničil všetko v osade, jediné čo nezničil boli budovy a Mandov stan ktorý ochránil pomocou svojej gravitačnej techniky ktorá všetko zhodila na zem.

Ďalšia akcia ktorá sa stala bola že sa vyrazili dvere brány a zo všetkých strán do osady ponaskakovali jednotky Anbu aj s jedním genínom ktorý bol z vašeho tímu no vy ste to ešte nevedeli. Vytiahli svoje zbrane a boj mohol začať. Mando stál pred svojim stanom a so svojimi poslednými mužmi bránili všetko čo sa dá. Boj sa môže začať!
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptySo marec 02, 2013 10:08 pm

Yamamoto Karuzo

Videl, že sa mu jeho taktika podarila, až na jeden detail. Videl svoju kapitánku, ako leží na zemi, len sa plazí a mieria na ňu kunaie. S hebiganom určil presnú polohu, kam dopadnú a zabránil tomu svojimi shurikenmi. Yumi sa nevedela postaviť. Bežal k nej cez zranených a mŕtvych banditov. Pod nohou cítil aj trhnutie jedného banditu, ktorému stúpil na niečo, čo sa ani neodvážil identifikovať. Cestou spravil jedno salto vpred, ktorým sa snažil vyhnúť vstávajúcemu banditovi. Po chvíli sa dostal k nej. Zložil pečate a položil jej ruky na nohu, ktorá vyzerala byť zranená. Prešiel po celej jej dĺžke. Mala riadne natiahnutý sval. Ihneď začal konať s tým, že vedel, že to nejakú tú chvíľu zaberie. Znovu sa zamyslel nad ňou. Mal chvíľu čas, tak sa jej spýtal: "Kto je vlastne ten muž a prečo ho tak chcete zabiť?" Čakal na odpoveď s rukou na jej nohe. Ani si neuvedomoval, že jeho ruka je trochu vyššie, ako by obyčajne dovolila.
Návrat hore Goto down
Juto

Juto


Počet príspevkov : 15
Join date : 05.02.2013
Vek : 30

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyNe marec 03, 2013 6:53 pm

Hingkoku Tashiro

Odohralo sa to všetko až prirýchlo než aby to niekto pochopil. Čo to bol už len za nápad posielať na misiu typu A Geninov, ktorým museli potom poslať pomoc. Jednoduchšie a hlavne efektívnejšie by bolo poslať samotnú pomoc, ale ako prepadovú jednotku a nie ako poslednú nádej pred smrťou. No ešte zvláštnejšie je posielať spoločne z posilami ďalšieho Genina, čiže mňa. Možno vedenie vesnice dúfa v to že túto misiu neprežijem a pohodlne sa zbavia člena rodiny Hingkoku, alebo to je len otázka prestíže a nechcú moju rodinu uraziť? Kopa myšlienok sa mi vírila v hlave ako neutíchajúca búrka, no bolo potrebné sa upokojiť. Bol som tam, uprostred všetkého. Môj pohľad už stihol padnúť na jedného z geninov a aj na nepriateľov proti ktorým sme to boli povolaný. Moje zlaté lemy na čiernej uniforme sa leskli v žiare svetla, ktoré vychádzala ešte z dohárajúcej svetlice, alebo plameňov ktoré tam boli. Siahol som do svojho zadného vrecka a vytiahol z neho jednu zo svojich špeciálnych bômb. Keď už, treba sa ukázať s parádou a nedať najavo hneď svoje schopnosti. Pomyslel som si. A presne na toto bola moja bomba ideálna. Na tvári sa mi zjavil úškrn a bombou som si pohadzoval v jednej ruke. Hľadal som ciel, nejakú skupinku nie moc ďaleko kam by moja zbraň mohla smerovať. Predsa len urobiť s ňou nejaký ten falš by nebol problém. A ejhľa, uvidel som ich. Posledná skupinka nie moc ďaleko odo mňa. Stáli pri akomsi stane, no aspoň že boli pokope. Cieľ som mal vybratý. Zamával som im, aké detinské a hlúpe to bolo odo mňa. No celý tento proces netrval príliš dlho, žiadne minúty, len pár sekúnd, to mi stačilo. Poistka z mojej bomby bola vytiahnutá, stačilo ju už len hodiť. Napriahol som sa a bomba letela, trošku rýchlejšie ako by sa dalo čakať od hodu tohto typu, ale to robil môj piesok v jej jadre. Nebolo ho veľa, no bolo ho dosť na to aby som dokázal ovládať túto moju naoko neriadenú strelu. Jej dráha však nesmerovala ku skupinke snažiacej sa ubrániť svoje životy, ale trošku povedľa. asi o nejaký meter mimo. To bola moja stratégia, zmiasť ich, presvedčiť ich o tom že moja muška stojí za figu a odo mňa im nebezpečenstvo nehrozí. To aký let mala moja bomba bola jedna vec už keď prelietala okolo skupinky sa jej trajektória zmenila. To by nikto nečakal že hodený akoby granát sa vo vzduchu zatočí a dá takýto falš. No stalo sa a to vďaka môjmu piesku a to som sa ani veľmi nevyčerpal. Keďže ho bolo malé množstvo, mal som aj väčší dosah. Pochopiteľne. Už len chvíľka ostávala do výbuch a aj sa stalo. Teraz už zo správnym smerom bol ciel jasný a nečakaný. Ozval sa výbuch, a piesok vnútri bomby sa rozletel, ako nebezpečné jadro. Drvivý účinok bol tým pádom dvojnásobný a útok nečakaný, keďže to spočiatku vyzeralo tak že útok minie. A všetka energia z výbuch, teda skoro všetka sa preniesla do železných pilín, ktoré tým pádom získali pekné zrýchlenie. Opar ustupoval a ja som mal v rukách už nachystaný klanový zvitok.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyPo marec 04, 2013 11:28 pm

Chlapcov hod granátom splnil svoj cieľ. Keď šéf aj so svojimi banditmi videl ako granát dopadol úplne inam tak sa začali smiať. V tom sa ozval výbuch a smejúci banditi sa ocitli vo vzduchu. Ich telá dopadli na zem pričom sa podaktorý ešte pokúsili vstať. Mando použil jednoducho svoju gravitačnú techniku pomocou ktorej zastavil piesok asi meter od seba a jeho posledných obrancov. Všade naokolo bola spúšť. Ninjovia Konohy bojovali s ozbrojenými silami banditov. Bol počuť krik mužov ktorý používali svoje techniky. Raz to bol Raiton, potom Katon a bolo toho ešte a ešte viac. Každý bandita sa snažil brániť hlavný stred bojiska, teda Mandov tábor pri ktorom prebiehali krvavé súboje. Pri Hingkokuovy sa objavilo asi desať jednotiek Anbu. Pozreli sa na teba neveriacky. Zdal si sa im príliš mladý na takúto misiu. Čo predsa môže dokázať genínsky sopliak však? Zrazu sa ale ozvalo t vysielačky ktorú mal jeden z Anbu. Juh, východ a sever získané! Všetko ostatné jednotky sa blížia na západ! Nedostaneme sa k vám, čakajte na príchod generála! Na túto reakciu bolo už len počuť ako jeden z mužov zanadával. Fajn! Koľko že ich to je? Desať k*rva tisíc?! A ešte im idú posili, výborne! Veliteľstvo to opäť zvládlo bravúrne! Kľud Jinbo.. týmto to aj tak nezmeníš.. priprav si katany bude to dosť drsné!.. Všetci prikývli a vytiahli si svoje náčinie. Tak poďte vy sráči!
Rozbehol sa smerom na Manda a tak to spravili aj spoločníci. Prvý, teda tank vytiahol katanu a už ju aj vpustil do jedného z banditských tiel. Vytiahol ju pričom ju zahol tak aby ďalšiemu z nich presekol časť hlavy. Ako katana letela tak ju zabodol do zeme a nohou tretiemu rozdrvil sánku. Ďalší robili to isté. Útok vyzeral byť úspešný pokiaľ sa ale nedostali až ku Mandovy. Ten poskladal pečate a až sa Tank dostal k blízkosti jedného metra jeho telo sa zastavilo a dostalo trošku kovu do tela. Keď myslím trošku tak to bolo asi desať kunaiov do brucha. Jeho bezduché telo už len hodil na zem ako takú poslednú šlapku. Ty jeden! To už sa k vám ale blížila tá spomínaná desaťtisícová armáda. Anbuovy len padla na zem katana od toho šoku. Proti tomuto.. máme.. bojovať?... Útok! V tom momente sa už zrazili dve veľké armády ktoré sa začali navzájom zabíjať. Váš cieľ bol teraz ale Mando a jeho dvaja spoločníci. Pri nich bolo ešte zopár desiatok banditov proti ktorým bolo asi ďalších päť Anbu.

Yumi bola v takom šoku že sa nevedela ani pohnúť. Jej oči ale naznačovali Yamamotovy asi takúto vec. "Daj tu ruku ešte vyššie a urvem ti pohlavný úd." Dvaja komplici ktorý bránili aj s Asukou miesto sa k tebe teraz doplazili a naznačili že sa o ňu postarajú. Dám ju do kopy, bež bojovať! Usmial sa na teba a potom ti kývol hlavou.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyUt marec 05, 2013 9:46 pm

Yamamoto Karuzo

Liečil ju pomaly, no iste. Keď sa na neho pozrela tým pohľadom typu, Neskús ísť vyššie, len jej povedal: "Pokoj. Nemám žiadne zvrhlé úmysly. Máš tú nohu zranenú dosť vysoko, no nie až tam. A neodpovedala si mi." Vtedy prišli dvaja od nich s tým, že sa o ňu postarajú. Yamamoto sa rukami odrazil od zeme a postavil sa na rovné nohy. Na rameno mu priletel Yukidori s cudzou krvou na zobáku. Yamamoto sa len usmial a šiel skontrolovať bojisko. Stúpil na hlavu jednému z polomŕtvych banditov. "Sorry, nevšimol som si ťa." Bežal ďalej, až sa dostal k jednému z tých. ktorí stáli pri Mandovi. Jeden z tých, čo mali na sebe rúcha Konohy, presnejšie ten s krížom. Práve dokončieval jedného z ANBU. Ten padol mŕtvy na zem, keď mu pustil krk. Následne sa otočil Yamamotovým smerom. "A k***a... teraz ide po mne." pomyslel si. "Čo má znamenať to rúcho? Ak sa nemýlim, tak ty nie si Konohská staršina." zakričal na neho s jednou katanou v pochve a s druhou v ruke, namierenou na neho. "Toto bude fuška." Mal jediné šťastie, že si stihol obnoviť chakru aspoň do troch štvrtín...
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyŠt marec 07, 2013 3:07 pm

Asuka Kazama / Naomi Hitsuzuka

Stála jsem na jednom místě a hleděla na ten velký boj který se přede mnou odehrával.Bylo tam tolik lidí a takový zmatek že bylo prakticky nemožné mít stoprocentní přehled kde se nachází kdo a kdo zrovna potřebuje nějakou tu pomoc. Cítím krev.Konstatovala Naomi a já si jen povzdychla.Neměla jsem moc v lásce zabíjení ale copak tady, na tomhle místě, v tuto chvíli jsem měla nějak navybranou? No tak do práce holka! Pronesla Naomi dost hlasitě že jsem měla i pocit že mi prasknou ušní bubínky.Nebo co hůř celá moje lebka.Kdyby tu byl Ryo-san. Proletělo mi hlavou a to už jsem si všimla jak po mě jde několik banditů naráz.Z ničeho nic se mi objevil na tváři úsměv a já se rozběhla přímo proti nim s jediným kunaiem v ruce. Jednoho z nich zasáhla moje pěst přímo do obličeje. Moje druhá ruka hodila kunai na druhého.Rychle jsem se sklonila aby mě nezasáhla katana do boku a ze země velkou rychlostí sebrala povalující se shurikeny které jsem následně taktéž hodila do jistých cílů.Trefila jsem se přesně až mě to dokonce i děsilo.Běžela na mě další sprška nepřátel a já jen uhýbala a útčila tak abych se neenchala nijak zasáhnout.Stále jsem však měla na svých nohou svje závaží takže jsem se držela rychlosti kterou měla spousta jouninů a podobných lidí. Avšak bylo na čase začít jednat trochu jinak a tak jsem závaží sundala a jednoduše tak získala rychlost která byla jednou tak velká. ,,Konoha Senpuu!" Pronesla jsem když si to moje noha mířila na čelist jednoho z nepřátel. V rukou se mi střídali kunaie a shirikeny jako na běžícím páse.Všechny jsem je brala ze země a z mrtvích těl a tak k zemi posílala další a další nepřátelé. Ovšem i já měla své hranice a po jisté době jsem i já začala pociťovat únavu která s touto aktivitou jednoduše musela přijít.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyŠt marec 07, 2013 9:55 pm

Yamamoto ---> Yumi len naštvane otočila hlavu. Je to generál odboju banditov. Stojí za všetkými útokmi na Konohu a robí problémy cestovateľom a prevozu materiálov. No s takouto armádou môže narobiť paseku v dedine preto sa ho musíme zbaviť.. Načerpám chakru na moju novú techniku.. zdrž ich zatiaľ.. Yumi sa posadila do tureckého sedu a začala shromažďovať chakru. Pred ňu sa postavili tvoji dvaja spoločníci. Ubraníme ju.. To už ale Yamamoto videl svojho súpera. Ten sa iba oblízol a pustil na zem telo Anbuho. Vytiahol si zvitok a hodil ho na zem. Spravil pečať a zakričal Kuchyotse no jutsu! V tom sa mu do ruky hodil ten spomínaní biely kríž. Roztočil si ho a potom ho buchol do zeme. Fuuton.. Kamikaze! Jedným pohybom vyslal v spolupráci s technikou silný prúd vzduchu ktorý odhodil skoro všetkých. Bol počuť výkrik mužov ktorý naleteli do skál. Všade bola hmla. Po chvíľke ustála a Yamamoto si mohol všimnúť ako bol jeho protivník meter od teba a veľkým krížom dorazil muža ktorý bol pod ním. Tak.. teraz si na rade ty. Narovnal si ruku a potom sa velikou rýchlosťou rozbehol priam k tebe.Spasím ťa! Zasmial sa a krížom švihol smerom na tvoju hlavu. Keby si dostal priamy úder bol by koniec..

Riko ---> Tvoj boj bol famózny, lietala si z miesta na miesto. Bohužiaľ tvoja sila ťa vyčerpávala. Občas sa stalo že ti bandita preletel tesne pred tvárou tak sa mohlo stať že ťa porezal okolo líca, ďalší do nohy a na rameno a podobne. Lietajúce kunaie a bežiaci banditi robili paseku na bojisku. Po chvíľke si sa dostala do bodu kedy okolo teba boli len banditi. Tí však neútočili a len cúvali. Odstúpili pred tvojim ďalším oponentom. Pred teba sa postavil muž v plášti. Poznala si ho, bol to ten čo ovládal časti tela. Ztrhol zo seba plášť a ty si už vedela o koho sa jedná. Dlžím vašej senseike pomstu za to genjutsu v ktorom ma dostala.. Napriahol ruku a začal súsetrediť chakru. V tom sa spoza neho rozbehlo päť banditov. Ďalší dvaja sa postavili ho kryť. Títo banditi boli ale silnejší než ostatní. (Ovládam ich ja takže to ber ako NPC postavy)
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyPi marec 08, 2013 3:38 pm

Asuka Kazama / Naomi HItsuzuka

No to potěš koště. Dělá si prdel? Vyjelo z Naomi a já jí tentokráte musela dát za pravdu. Šrámy které jsem získala při tom boji jsem téměř nevnímala.Dostala jsem se do jiné situace a moje zranění která nebyla nijak vážná nyní mohla počkat až bude klid. Nějaký nápad? Ptala jsem se v duchu. Hmmm,zabít ho! Sykla naomi.Věděla jsem že jí tohle všechno už leze krkem stejně tak jako mě.Avšak jí se to docela snadno řeklo.Cítila jsem jak mě síla opouští a kdo ví jak dlouho dovedu v tomhle boji obstát. Kdyby tu tak byl Ryo! Sykla jsem si pro sebe. Nemysli na chlapa!Jde ti tu o zadnici! Nám objema! Hučela moje polovička. Avšak já si nemohla pomoci. Přece jen jsem se cítila být tak trochu v pasti. Snad jsem mohla chvíli odolávat útokům ale bez pomoci jsem měla skutečně malou šanci to dokázat.Nebo to jsem si alespoň myslela. Nebuď srab a makej! Při nejhorším to použiješ znovu! Oznámila mi ona a já měla pocit že si ze mě dělá srandu.To díky otevření brány před nějakou dobou jsem byla na tom s energií hůř než bych sama chtěla.Přeci jen za tenhle den to už bylo dvakrát.jednou s Ryem a podruhé v boji.Kdo ví jak moje tělo bude reagovat na znovuotevření brány.Byla jsem si jistá že pokud t přežiju jistě mě potáhnou ti co to také přežijí protože já nebudu schopná ani chodit.Jestli to udělám určitě tto se mnou sekne.Protestovala jsem. tak v tom případě použiješ i tu druhou.Když už tak ať máš důvod s sebou seknout! Oznámila mi Naomi.Bylo to logické i když jsem se obávala následků které tohle bude mít. Neměla jsem čas se s ní dále dohadovat protože už na mě šel další útok.Nyní jsem se ještě rozhodla bránu neotevřít i když jsem věděla že bbez ní to rozhodně nepůjde. Prvnímu jsem se vyhnula tak že jsem se jeho útoku sklonila.Druhý ode mě dostal ránu do obličeje. Třetího podkopla moje noha.Čtvrtý téměř mohl slavit zásah ale skutečně to bylo jen tak tak. na toho posledního čekal můj kop. ,,Konoha Senpuu!" sykla jsem a moje noha dpadla na své místo. Ihned na to jsem uskočila o něco dozadu abych si získala jakýsi toužebný přehled o situaci ale všechno se dělo tak rychle.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Juto

Juto


Počet príspevkov : 15
Join date : 05.02.2013
Vek : 30

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyPi marec 08, 2013 3:56 pm

Hingkoku Tashiro

Môj plán vyšiel, aké nečakané, kto by už len od genina čakal niečo takéto, ba dokonca spôsobil viac škody ako som čakal. Predsa len tý banditi sú pekný idioti. Pomyslel som si. No nečakal som než sa začne diať niečo, viac aj keď technika ich vodcu ma prekvapila Žeby dokázal ovládať kovy? Nie, nemôže, veď nieje Hingkoku. Pomyslel som si, no bol som z toho dosť zmetený. Stačil jediný pohyb a môj zvitok sa roztvoril a vyrútil sa z neho môj železný piesok, ktorý ihneď zmenil tvar na nespočetne malých guľôčok, ktoré začali poletovať okolo mňa. Anbu som si nevšímal, mali dosť svojich starostí, ale ich pohľady som si zapamätal, za tie raz zaplatia a bude to cena železa. Môj cieľ bol jasný, udržať sa pri živote čo najdlhšie a poprípade cestou niekoho aj zabiť. No z toho som moc nadšený nebol. Predsa mi nebude nikto rozkazovať komu môžem darovať život a komu ho ušetriť. Nemohol som si nevšimnúť že na bojisku je aj pár iných Geninou, zrejme tým, ale poslať ich na takúto sebevražebnú misiu. Čo sa vtedy honilo Hokagemu v hlave? Nad čím rozmýšľal? Malé guľôčky vytvorené z môjho piesku sa začali zrážať a tvoriť niečo väčšie, niečo viac škodlivé ako oblé tvary. Netrvalo dlho a okolo mňa vzniklo niekoľko špicatých a ostrých hrotov. Nebolo jednoduché ich držať všetky na svojom mieste, a zachovať ich pevnosť. Preto bol môj útok rýchli. Vytiahol som ďalšiu svoju špeciálnu bombu a rozbehol som sa do tej hrby bojovníkov. Moje kovové hroty išli so mnou. Keď som ich poslal za behu, získali vyššiu rýchlosť to mi hralo do kariet. Moje hroty si to namierili do niekoľkých banditov a k iným som hodil svoju bombu, ktorá tiež obsahovala môj piesok, takže nebolo jednoduché sa jej vyhnúť. Ostávalo už len čakať na posily.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyPi marec 08, 2013 6:08 pm

Yamamoto Karuzo

"Čo robí katolík v zemi budhistov a shintoistov?" pomyslel si, keď videl veľký kríž a počul jeho kecy o spasení. Kríž letel priamo na neho. Na plánovanie taktiky nemal veľa času, takže len improvizoval. Postavil svoju katanu bez chakrového ostria pred seba pod uhlom 45°. Nemal ani aktivovaný Hebigan, takže naozaj nevedel, čo sa stane. V hlave si veľmi rýchlo predstavil obraz svojej na rýchlo vymyslenej taktiky, kde si predstavil, ako sa jeho kríž skĺzne po čepeli a kríž sa zabodne do zeme. Potom vymyslí ďalší krok. "Na spasenie mám ešte času dosť." zakričal na neho a následne si v hlave povedal: "Damane, on ma fakt zabije! affraid "
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyNe marec 10, 2013 5:16 pm

Yamamoto ---> Kríž skĺzol po katane a narazil do zeme ako Yamamoto plánoval. Spasiteľ rozhodne o tom kto môže prejsť božskou bránou k našemu pánovy! Zasmial sa a vrazil ti hlavou do hlavy. Odtlačil ťa ňou a potom skočil späť na svoje miesto. Po tebe už bežali dvaja banditi. Jeden s katanou a druhý s kunaiom. Vyzerali byť dosť silný. Spasiteľ ale nečakal a už skladal pečate.. Dokončil ich a zasmial sa. Chytil sa svojho veľkého kríža a dokončil pravou rukou posledný znak. Kríž sa zmenšil, spasiteľ sa napriahol a hodil ho po tebe. Potom spravil ďalší znak a kríž sa namnožil. Bolo ich tam asi 50. Potom spravil posledný znak a všetky kríže sa zväčšili do svojej originálnej podoby. Začali dopadať a to spôsobovalo strašné otrasy. Všetky ale leteli smerom na teba.

Riko ---> Všetkých sa ti podarilo zraniť, no nie poraziť. Každý skočil na inú stranu a tak ťa obklúčili. Začali robiť pečate, teda skôr ich začali robiť počas krátkeho boja. Doskočili a každý spravil svoju techniku. Katon - Gokakyo no jutsu!, Fuuton - Kamikaze!, Raiton - Senbon no jutsu!, Doton no jutsu!(Hodenie veľkého šutra)
Všetky jutsu leteli priamo na teba v strede. Máme ju! pomyslel si jeden z nich. Muž tebe známi sedel asi sto, dvesto metrov od vás pričom sa sústredil na techniku ktorú pripravuje. Krylo ho asi dvadsať banditov pričom pár bolo v predu a pár v zadu.

Hingkoku ---> Bomba explodovala pričom vyriadila asi dvoch banditov. Hroty sa pozabodávali do jedného tela banditu ktorého ale ihneď zobrali ostatní ako štít voči tvojim ďalším útokom. Chvíľku ho držali pred sebou a potom ho len odhodili a vyskočili na teba. Bolo ich asi päť, každý uskakoval tvojim hrotom alebo ich proste odrážali kunaimi. Suiton - Mizuu Rappa! Ozvalo sa zo zadu a už na teba letel prúd vody ktoré začal namáčať tvoje železo ktoreé ihneď strácalo tvar a padalo na zem. Doton - Shinjuu Zanshuu no Jutsu. To už si cítil ako sa pod tebou trasie zem. Uvidel si odlesk čepele ktorá si to mierila priamo na tvoj hrudník.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyNe marec 31, 2013 7:46 pm

Yamamoto Karuzo

Chakra sa mu skoro vrátila, no vyzeralo to tak, že ju bude musieť znova použiť. Aktivoval Hebigan, ale aj s ním bolo dosť ťažké sa v tých otrasoch vyhýbať všetkým tým krížom. Jeden po druhom leteli rovno na Yamamota a ťažko dopadali na zem. Uhýbal sa im len tým, že robil saltá do zadu, prípadne odskočil. "Nemôžem stále robiť tieto saltá, lebo mi príde zle. Ale v takejto rýchlosti sa nedá nič iné vymyslieť." pomyslel si. V tej chvíli sa uhýbal asi dvanástemu krížu saltom. Práve v tej chvíli by prisahal, že ho trafil špičkou palca na nohe, no kríž sa nepohol z trajektórie ani o centimeter. Ale ako to bolo možné, keď ten kríž videl aj s Hebiganom? "Ten kríž bol pravý. Sám som to videl!" presvedčoval sa. Síce na to nemal veľmi veľa času, keďže na neho ešte stále padali kríže. Následne skúšal aj iné manévre uhýbania, ako skočiť do strany. Kríže ho však nepustili ani tam. Všímal si len tie kríže a tých dvoch banditov, ktorí sa blížili k nemu. Jedného, toho s tým kunaiom, zlikvodoval obyčajným senbonom, no ten druhý sa stále približoval. V tejto chvíli dúfal, že sa táto misia skončí čo najskôr.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyNe marec 31, 2013 8:28 pm

Asuka Kazama - Naomi HItsuzuka

Věděla jsem že nyní musím reagovat skutečně rychle.Naomi se trochu radovala a cítila se se dost poctěně. Komentovala to jen slovy že tolik technik na ní nikdo ještě nepoužil.Jednoduše se cítila trochu výjimečná.Ale na druhou stranu já se tam necítila.Spíše jsem přemýšlela jak nás z toho dostat.Musela jsem risknout jedinou věc.Rozběhla jsem se proti katonové technice a těsně před tím než jsem se s ní měla srazit jsem vyskočila vysoko do vzduchu a jen doufala že to nějak přežiju.Když jsem ovšem neucítila žádný žád a všimla si že jsem to dokázala a dopadla na nohy moje nohy mířili k jedinému cíli.Zastavit toho chlapíka který tam cosi připravoval.Jeho obrana byla to poslední co mi dělalo vrásky na čele.Chtěla jsem to mít už všechno za sebou. Doběhla jsem k prvním banditům z jeho obrany a pustila se do nich co mi síly stačili ale i já začala trochu zpomalovat protože jsem toho začínala mít skutečně dost.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Juto

Juto


Počet príspevkov : 15
Join date : 05.02.2013
Vek : 30

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyNe marec 31, 2013 9:11 pm

Hingkoku Tashiro

Moje železo vybavilo jedného z banditov, no prešli na inú stratégiu. Bolo načase zmeniť taktiež moju stratégiu. Moje hroty z kovového piesku zmenili svoj pohyb z priameho do chaotického. Týmto bol ich pohyb nepredvídateľný no mňa to stálo viac sústredenia a preto po zásahu obyčajnou vodou niektorý môj arzenál stratil tvar a jednoducho sa rozpadol. Nieže by to môjmu piesku nejako uškodilo, ale moja hlava nestíhala. Ovládať toľko malých predmetov, aby sa každý pohyboval inak a pritom dávať pozor na dianie okolo seba, bolo predsa len dosť vyčerpávajúce. No zem sa triasla a čepeľ sa ku mne blížila. Nič rozumnejšie na nenapadlo len než taktický ústup. Čiže útek. Malo by to fungovať, lebo ako bonus som pridal všetky moje "neriadené" strely na útočníka ktorý chcel dovoliť mojej krvi aby ochutnala jeho kov. Pff. Tak toto je bláznivé. Pomyslel som si a ešte pri úteku som povedal do vysielačky. Nemyslíte že je ich tu na jedného Genina až priveľa? Chcelo by to nejakú menšiu pomoc. Ešte som to ani nedopovedal a v ruke som držal jednu z mojich špeciálnych bômb pripravený ju kedykoľvek použiť. Dúfal som že môj piesok zasiahol svoj cieľ. No jedno bolo jasné piesok čo som nechal na pôvodnom bojisku pomaly prestávali byť pod mojou kontrolu. Bol som pripravený či už použiť môj železný piesok roztrúsený po okolí z výbuchov, ale predchádzajúcich útokov, alebo keby išlo naozaj do tuhého vyvolať obsah druhého zvitku. Vedel som že ten piesok mám pred bojom otráviť. Pomyslel som si a pri tejto predstave sa mi na tvári objavil úškrn.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptyUt apríl 02, 2013 10:49 pm

Riko ---> Katonu si sa úspešne uhla.. lenže.. zabudla si na ostatné techniky. Keď si napadla prvého z banditou tak si ucítila plnú dávku elektrických senbonov ktoré sa ti pozabodávali do chrbta. Aby tomu nebolo málo dostala si päsťou do krku čo ťa vyvodilo z miery a stratila si na pár sekúnd dych. Bandita ti potom vrazil kolenom do brucha čo ťa vyhodilo do vzduchu. To už vyskočilo pár banditov a zasadilo ti veľa úderov ktoré ťa poslali k zemi. Fuuton ťa zasa potlačil smerom k nim aj keď si už bola na zemi. Jeden z nich ťa chytil za vlasy a vydvihol ťa do vzduchu pričom ti postrčil kunai ku krku. Otočil ťa tvárou k mužovi ktorého si poznala. Ten už dokončoval svoju techniku pričom sa len usmieval. Si posledná z týmu 4.. Bohužiaľ musím povedať že už nebudeš.. využila si príliš svojej chakry a to ťa bude stáť tvoj život. Jeden z banditov vytiahol kunai a hodil ho priamo na teba. Mieril ti na tvár, ak by ťa trefil bol by to koniec. No ešte predtým než ťa trefil...



Ozval sa zvuk zrazenia železa. kunai ktorý letel na teba zmenil dráhu a sejmu muža ktorý ťa držal za vlasy. Banditi nelenili a už bežali na teba s úmyslom ťa doraziť. Stále si však bola slabá a nemala si dosť sily toľkým mužom vzdorovať. Pred tebou sa však objavil jeden muž. Mal biele vlasy a bol ti veľmi známi. Koton.. Ticho povedal pričom sa zo zeme zdvihli všetky kunaie a shurikeny banditov a vrhli sa na ich spolubojovníkov. Asi dvadsať ľudí pred ním padlo. V tom si ucítili tlak na ruke, keď si sa otočila uvidela si že ešte jeden z nich žil. V ruke držal drevenú palicu a chcel ťa ňou udrieť. Než to však stihol dostal úder do tváre záchrancovou topánkou. Shineee! zakričal kapitán banditov pričom po vás letelo asi tisíc ďalších ostrých predmetov. Osoba ťa zdvihla do náručia a uskočila všetkým. Vtedy zavial vietor a spod vlasou si mohla uvidieť svojho záchrancu. Bol to Ryo. Usmial sa na teba a pohľadil ťa po tvári. Prepáč že som tu nebol v čas.

Yamamoto ---> Krížom si sa úspešne pouhyboval. Druhý bandita ťa však chytil a zatlačil ťa smerom ku jednému z krížu. Odtlačil ťa až k nemu potom uskočil pričom mohol byť aj zabitý. Z krížu vyšla ruka ktorá ťa chytila za krk. Poriadne ťa zmačkla do kravaty pričom si sa mohol začať dusiť. Spasiteľ k tebe pomalinky došiel. Povedz mi chlapče.. si pripravený ísť za tvojou dedinou tam hore? Už na teba čakajú! Zasmial sa pričom po tebe švihol svoj kríž.

Juto ---> Bomby vybuchli a bandita s kunaiom len uskočil späť medzi svojich spolubojovníkov. Jeden z nich si vyrval zabodnutý kunai z jeho ramena ktorý mu niekto uštedril počas boja. Hodil ho na zem a potom vyflusol červenú tekutinu. Začal robiť ručné pečate až skončil na baranovy. Kirigakure no jutsu! Pomaly sa celé vaše bojové pole začalo vnárať do hustej hmly ktorá vás pohltila. Protivníci ti zmizli z obzoru. V tom už si len počul výkriky kolegov ktorý dostali pekné údery. Jeden z nich padol pred tvoje nohy. To už k tebe ale pribehla akási jednotka anbu ktorá sa postavila do formácie Manji. Čakaj na ten správny mom-. Nestihol dopovedať pričom zabzučal náraz kunaiu do katany rozprávajúceho Anbuho. Teraz! Uhol meč o 90 stupňov a tým sa jemne prešvihol cez protivníkovu obranu a presekol ho. Telo zakrvaveného banditu len padlo do hmly a zmizlo. Ozval sa zvuk železa a to už po vás leteli kunaie. Bolo ich asi desať, možno dvadsať. Pred tebou, asi dvesto metrov sa začala črtať osoba. Bol to generál banditov Mando. Pozeral sa na teba.


Naposledy upravil Sydorain dňa Ut apríl 09, 2013 11:12 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 EmptySt apríl 03, 2013 3:42 pm

Yamamoto Karuzo

"Ty... ty hajzel..." vyletelo z Yamamota. "To si bol ty... tým krížom si zabil Seichiho keď napadla Kirigakure Motai!" Ruka, ktorá vyšla z kríža ho ešte stále zvierala stále silnejšie a silnejšie. Spasiteľ sa blížil aj s krížom v ruke. Yamamotovi skresol v hlave plán na únik, no bolo to trochu zložité, keďže mu pomaly dochádzal dych. Blížil sa čoraz viac, až sa nakoniec dostal meter od Yamamota. Zasmial sa a švihol krížom. Yamamotovi do úplne rozrazilo hlavu. Vlastne... to nebol Yamamoto. Bol to ten bandita, čo sa ho snažil dostať zozadu. No stále stál na mieste a len sa smial. "To vieš, Kawarimi so živými telami je dosť fuška, ale funguje to. Futton: Kaze no ongaeshi!" v tej chvíli zložil pečate a vyfúkol chakrové väzenie. Nechystal sa hodiť senbon ani kunai, len ho uväzniť. Yukidori ešte stále čakal vo vzduchu, kým by niekto nepotreboval pomoc zo zálohy.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Zničenie osady banditov. Úroveň A
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Diplomatická misia Úroveň D-C
» Priateľstvo až za hrob? Úroveň B-A
» Hyoga Chikei Úroveň C-A
» Evakuácia západu Konohy. Úroveň C

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť :: Misie-
Prejdi na: