Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Hyoga Chikei Úroveň C-A

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Hyoga Chikei Úroveň C-A - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Hyoga Chikei Úroveň C-A   Hyoga Chikei Úroveň C-A - Stránka 3 EmptyPo október 15, 2012 3:38 pm

First topic message reminder :

Po predstavení sme vyrazili na onu misiu. Opustili sme bránu a bežali sme na sever od dediny. Cestoval sme asi hodinu. Po lesoch a kríkoch sa pred nami začala vynárať nová zem. Bola to zem ľadu. Všetko okolo nás pohlcoval sneh. Jediný zvuk ktorý sme počuli bol zvuk padajúcich vločiek a naše kroky. Dorazili sme do dedinky na začiatku tejto krajiny. Pred nami sa týčili veľké hory. Boli to tajomné hory ktoré ukrývali veľmi veľké tajomstvo. Kráčali sme ďalej až sme sa dostali do nejakého obchodu. Ukázal som im lístok a predavačka ihneď prikývla a doniesla nám veľké batohy. Boli presne štyri. Dal som vám každému jeden. Toto sú naše zásoby. A teraz už sme pripravený môžeme vyraziť. Vyšli sme von a vyrazili sme smerom k horám. Náš dych nabral hustotu a tak sme mohli vidieť oblačiky dymu. Počas cesty som začal rozprávať. Takže.. naša misia je to tu preskúmať. Nikto sa tu odtiaľto nevrátil. Kolujú sa šíri že tu je nejaké ľadové monštrum. Samé báchorky.. asi to bude nejaký ninja ktorý prežil masaker klanu Yuki.. Ak to bude tak, tak sa oňho musíme postarať. Napáchal veľké škody. Kráčali sme stále hlbšie a hlbšie. Aaaaah! náhle sa ozval krik. To bude náš človek! Okamžite som vyrazil a bežal na miesto odkiaľ išiel výkrik. Našli sme tam už len zúbožené telo istého ninju z iwagakure no sato. Na krku mal dve bodky. Upír? To je hlúposť.. nikto taký už nemôže existovať! Kráčal som ďalej za odtlačkami krvi a po ceste som nachádzal samé mŕtvoly ktoré boli zamrazené. Boli tu rôzne zvyšky ninjov. Čelenka z Kiri, aj ninjovia z Kumo, Konohy a Iwy. Proste zo všetkého trošku. Myslel som si to..Nakoniec tie chýry boli pravdivé. Chýry že útok na Konohu bol plánovaný postavou ktorá vraj ovládala Hyoton. Podišiel som až ku telu jedného anbuho z Konohy. Kľakol som si a položil mu ruku na masku. Toto nemohol spraviť obyčajný ninja!


Naposledy upravil Sydorain dňa Ne november 04, 2012 9:42 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Strašidlo
Nukenin
Nukenin



Počet príspevkov : 187
Join date : 31.07.2012

Hyoga Chikei Úroveň C-A - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hyoga Chikei Úroveň C-A   Hyoga Chikei Úroveň C-A - Stránka 3 EmptyPo február 18, 2013 8:37 pm

Sania Senju


Keď sa Yoko pýta, tak len prevrátim očima. Jednou zo štyroch láb strčím do fľaštičky s názvom Potion, čo som priniesla pred chvíľou v ústach. Fľaštička sa prikotúľava k Yoko a ja na ňu hodím pohľad typu "Pre oči nevidíš?". Keď Usagi hovorí, že o toto sa postará, verím mu. Chrobač dá zabrať a ako som sama bola svedkom, mladý Aburame sa ňou vie aj celkom slušne oháňať, takže som si sadla, pričom som stále na štyroch nohách sa dýcham s otvorenými ústami. Z úst mi vychádza para a jazyk je mierne vystrčený. Ten chlapík, čo bol pomhať v konohe. Toho si premeriam. Asi to nebolo také dôležité, keď ste to ta rýchlo vyhrali... Zvládli by to určite aj bez teba... Pomyslím si a sledujem situáciu. technika pominula. Znova som vo svojej pôvodnej podobe.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Hyoga Chikei Úroveň C-A - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hyoga Chikei Úroveň C-A   Hyoga Chikei Úroveň C-A - Stránka 3 EmptyPi marec 08, 2013 5:02 pm

Zhypnotizovaní shinobi padli ako buchty. Kliatba pominula aj s ich životmi. Shiro kunaiom vrazil do toho veľkého psychopata s mečom. Napriahol sa a snažil sa ho čo najďalej zatlačiť. Chvíľku sa mu to darilo lenže stačil slabý náprah Rinkatsuho a Shirov kunai sa prelomil a Shiro dostal tupou hranou meča do brucha. Uskočil a začal ťažko predýchavať. Slepé dievča sa len oblízlo a vytiahlo si svoju zbraň. Bolo to veľké Čelo. (Nástroj) Potom si vytiahla aj svoj meč, teda skôr to bola tenká a ostrá ihla. Prešla ňou po strunách aby si vyskúšala či fungujú tak ako majú. Už len tím pohybom niečo spravila.. bolo to pohybové genjutsu. Shirova ruka sa náhle natiahla nad jeho hlavu. Nerobil to on, ale ten zvuk ktorý vyšiel z toho nástroja. Zdesene sa pozrel a pokúsil sa ju dať dole. Načo ešte čakáš? Keď sem dojdu ostatní budeš mať problém ty to predsa vieš.. Rinkatsu sa znechutene pozrel na jeho spoločníčku a potom pokrčil ramenami. Jednoducho sekol smerom kde bolo Shirove telo. Ozval sa zvuk zásahu a potom výstrek krvi ktorá dopadla na čerstvo padajúci sneh. Teraz oni.. Rinkatsu sa rozbehol po vás, no nedobehol ďaleko. Zo zeme vyletela Shirova ruka a udrela ho do krku. Rinovi padol meč a dostal ďalší úder do brucha Shirovou nohou. Odletel pár metrov a narazil do snehovej pokrývky. Ku*va! Podcenil som ho! Ako je možné že si prežil môj útok?! Shiro odskočil k vám a začal vydychovať. Stiahol si vestu a tam bolo vidieť čistí rez jeho mečom. Bol dosť hlboko, dokonca by mal zasiahnuť pľúca, lenže.. pľúca tam neboli.. Shiro sa usmial a vtedy sa tam tie pľúca objavili.. Keď dostal zásah jednoducho si presunul všetky dôležité orgány. Tie sa mu ihneď vrátili späť a on sa chytil za svoje brucho. Stále tam mal veľký šrám po rezu a tieklo mu veľa krvi. V tom ale podopadali vedľa týchto dvoch ďalší ľudia. Spolu ich bolo asi päť, možno šesť. Padáme odtiaľto.. Shiro spravil pečate a hodil na zem dýmovnicu. Ako zázrakom ste sa teleportovali preč do istej dedinky blízko Konohagakure no sato.. Ešte pred tým ste ale videli znechutení výraz nepriateľskej dvojice ktorá prišla o tak ľahký úlovok.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hyoga Chikei Úroveň C-A - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hyoga Chikei Úroveň C-A   Hyoga Chikei Úroveň C-A - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Hyoga Chikei Úroveň C-A
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Diplomatická misia Úroveň D-C
» Priateľstvo až za hrob? Úroveň B-A
» Evakuácia západu Konohy. Úroveň C
» Zničenie osady banditov. Úroveň A

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť :: Misie-
Prejdi na: