Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréninkové prostory

Goto down 
+7
Sadatake Arakida
YamamotoKaruzo
Usagi-chan
Raiden
Krumla
DarkLezdgar
Riko
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorSpráva
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tréninkové prostory - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 7 EmptyUt október 01, 2013 8:56 pm

First topic message reminder :

Tohle místo se dělí hned na několik dalších míst.Prakticky je odlišuje jen jiné prostředí a celkový vzhled. Najdou se tu skvělé podmínky pro trénování různých elementárních technik,nebo jen těžký trénink ve skutečně obtížném terénu.
 Tréninkové prostory - Stránka 7 Third_Training_Ground
Tréninkové prostory - Stránka 7 GHeavyHoleAnime
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz

AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tréninkové prostory - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 7 EmptyŠt február 27, 2014 8:50 pm

Takuya Chikori

Keď si zmyslím že si ublížim tak to aj spravím, nebude mi človek rozhodovať čo smiem a čo nesmiem. Odvrkol a vytiahol si svoju masku na ktorú sa zadíval. Bolo mu jedno čo si o tom mysleli, boli to jeho problémy a preto si ich mieni riešiť sám. Na tréning prikývol a potom sa ešte raz pozrel na senseia. Takže máme povolenie na rozpustenie? Nebola to ani otázka, len sa to opýtal zo slušnosti. Nasadil si masku a zapol plášť. Mám ešte nejakú prácu s... tréningom. Dopovedal pričom si tú poslednú vec vymyslel. Pozrel sa ešte raz na Sekai, veľmi mu niekoho pripomínala. Prečo som to bol práve ja kto prežil? Mala si žiť radšej ty.. Zmyslel si a smutne kráčal ďalej.
Návrat hore Goto down
Weppo
Hráči
Hráči
Weppo


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.12.2013
Vek : 27
Bydlisko : Michalovce

Tréninkové prostory - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 7 EmptyŠt február 27, 2014 9:30 pm

Kyoshi

"Tak sa rovno môžete ísť zabiť ´pán Rád Sa Pichám Do Ruky´" Ešte aj v takýchto situáciách dokáže takto rozprávať. Dosť čudný chlapík. No nič už s tým nespravím. Bol som už trošku unavený po všetkom tom čo sa mi stalo. Útek z jaskyne, pár kilometrový pochod k dedine, súboj s Takuyom. Bol to proste dlhý deň. Nahlas som si zívol a trošku som sa ponaťahoval. V tom momente mi došlo, že vôbec nemám kde bývať. "Sensei, kde sa tu môžem ubytovať? Ešte len dnes som tu prišiel a tak to tu veľmi nepoznám. Asi mi bude treba sprievodcu." Nemám veľmi rád keď musím otravovať iných ľudí, ale spať niekde na ulici alebo proste len blúdiť hore-dole sa mi nechcelo.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 536
Join date : 16.10.2010
Vek : 29
Bydlisko : Karviná

Charaktery
Meno postavy:: Sasan Tomisura
Atai:
Tréninkové prostory - Stránka 7 Left_bar_bleue0/1000000Tréninkové prostory - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tréninkové prostory - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 7 EmptyPi marec 14, 2014 9:52 pm

Sekai, Takuya, Kyoshi -> Jeho vyáraz ve tváři byl překvapivě neutrální, avšak trochu sebou cukal. Ach..ano, jak jsem řekl...trénink bude zítra večer, nyní máte volno...Koukl na Kyoshiho. Hmm...nevim jak ty, ale koukal bych po značkách. Ty tě většinou dovedou na místo kam potřebuješ...tudíž...nejspíš bys měl hledat ubytovnu...Pak jen strčil ruce do kapes. Tak tedy zítra... A zmizel v oblaku kouře.

Yachiru-> Stála tam opírajíc se o kmen stromu a dál sledovala jeho počínání. Dost předvídatelné... Řekla když klony odrazily všechny letící zbraně. Klony se pak rozmístily do třech stran. Každý byl od sebe 50 metrů. Tvořily celkem přesný trojúhelník. Přesně uprostřed toho trojúhelníku se nacházal onen prach, který vznikl, kdyř Yachiru uskakoval pryč.  Tak tedy...ukaž co v tobě je. řekla a ke stromu si sedla, přičemž se o něj dál opírala. Klony byli v obranném postoji.
Návrat hore Goto down
https://tenshi.slovakforum.net
Sponsored content





Tréninkové prostory - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Tréninkové prostory
Návrat hore 
Strana 7 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť-
Prejdi na: